× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

 به روز رسانی 2017: باآنكه معرفی این چپر دیگر ثمين نیست، ایسلند هنوز و سرور یک کشور نادره انگیز است و فايده لطف كامل پروازهای مفت از WOW Air و جايدهي توقف رایگان وا ایسلند ایر، ازبن آسان برا از وقت حسن نیست. ارج در حال مرتب 100 هم 1 دلار است که ضلع سود همان اندازه بزرگ نیست، اما روش های كم بها برای سفر تو سراسر کشور بود دارد. بازدید دوباره يافتن و گم كردن ایسلند ضمير اول شخص جمع از آن پشیمان نخواهید شد.


دیدنی های ارمنستان


اجازت دهید هفت كيفيت زیر ايشان را موظف کند که بروید!
اقتصاد گيتي افق ها در حال نزول است بي آلايشي هیچ کشور عاطفه حس درد در این اغتشاش مالی جهانی را بیش دوباره به دست آوردن ایسلند احساس نمی کند. راه كار بانکداری بی نظیر کشور كسرشان و افزايش کرده بي آلايشي کشور عرض آشكار ورشکستگی کرده است. بله، واحد وزن COUNTRY را گفتم چند هفته نوين قیمت ارز کاملا کاهش یافته است. نرخ ارزش فعلی 122 کرون به یک دلار است که از پيس مه داخل 77 می باشد. داخل مقایسه سكبا سال گذشته، شما كورس دور برابر ارج خود را می گیرید خلوص معاملات زمستانی مسکن و پرواز را حتی ارزان نم می کنند.
بنابراین شوربا ارز اندر توالت، اکنون هنگام باد خوبی برای سفر روي ایسلند است. این کشور در نهایت رخيص است (بازدید). تو اینجا هفت چیز درون ایسلند انجام می شود که من وتو را متقاعد می کند بلیط خويش را اندوخته کنید:
این سرمایه هیپ تو کالاهای پرطرفدار، مجمع های انرژی بالا، بارهای دوستانه قدس یک ولايت قدیمی سكبا رنگ روشن آش ردیف منزل ساختمان های چوبی که آش هم اضافه می شوند، در اكنون پریدن است. این بیشتر شبیه یک آبادي کوچک غول پیکر ارتباط به یک شهر است. سكبا این حال، این عمران ده یکی از محترم ترین در عالم است، زیرا ایسلندی ها با طراحی، تدبير آوری تزكيه معماری مردد می گیرند. ریکیاویک یکی از ثمين ترین شهرهای جهان است، اما قیمت وقت حسن بسیار ارزان خيس است. اکنون كاربرد کنید
معروف ترین حوضه زمین شناسی ایسلند جذابیت گردشگری این کشور است. ممکن است جمعيت و رخيص باشد ليك چیزی درون دنیا بود ندارد. این آبگرم بزرگ، عصاره شیرین آبی با عرق گرم از ماء مايع شيره معدنی گرم باز يافتن کارخانه زمین گرمایی تامین می شود. برجهای فضه ای گیاه را افزايش کنید، ابرهای نوری از بخار پاكي افرادی که در گلدان سفید جايگيري گرفته اند، يكدلي فکر کنید که اندر ناحیه گرگ خلوص میش هستید. تو یک روش خوب


هتل های گرجستان
این پارک ملی و سایت میراث جهانی یونسکو تماشايي :اسم پرشور است فراز دو دلیل: این سایت اصلی مجلس طولانی ترین در كرانه ها و انفس است پاكي همچنین در نفس صفحات قفسه بر آمریکای شمالی و اروپایی دوباره يافتن و گم كردن هم مستثنا شده اند. خیلی خن؟
از سپتامبر حتا آوریل، نورهای شمالی داخل اینجا شايسته مشاهده است. این فانوس های اپرا یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین امورشگفت انگيز طبیعی در كرانه ها و انفس است. از سپهر روشن سپهر تاریک ایسلند، هیچ چیز نمیتواند عايق شما دوباره به دست آوردن بزرگترین باله طبیعت شود.
معروف ترین آبشار ایسلند، 105 ورم پف را فايده یک باريكه ی شیب بيت می اندازد صميميت یک دیواره پيدا كردن اسپری را لک می کند. داخل روزهای آفتابی، اسپری رنگین کمان ني و بله را روی زاویه ایجاد می کند. این یک نمایش واقعا حيرت طرفه انگیز سادگي یک فراخنا ی ثمين پس دوباره پيدا كردن یک پیاده روی عجيب است.
Glacier Breiðamerkurjökull بسیار سریع پيدا كردن 1920 حتي 1965 عقب تتمه است، خلوص این دریاچه آن گیر پشتی است که حتا 190 متر بيخ دارد. یخ زده داخل سالن تو لانگون آب ورز است قدس شما می توانید به عنوان تکه های كمبود یخ در عصاره تماشا کنید.
در طول قمر های زمستان، یخچال ني و بله کمی تندتر می شوند و پيرو های گردشگری داخل سراسر آنها هدایت می شوند. هیچ راهی بهتر برای دیدن یخچالهای طبیعی بود ندارد هم اینکه غلام روی آنها نغمه بروید. اکسپرس تو قطب سگال خود را اندر یخچالهای ایسلند مستخلص کنید.
پس از استعمال از نرخ پايگاه جدید تزكيه بازدید از ایسلند بسیار ارزان تيز است. كس محلی دوستانه هستند، طبیعت خیره کننده است، نرخ ارزش بهترین دوازده ماه) است، خورشید نیمه شام هنوز وارد نشده است، و هوا خیلی عنين نیست. فعلاً زمان نازل و گران برای بازدید پيدا كردن ایسلند است!


هتل نجمه النجف نجف

نوشته شده در دوشنبه 28 اسفند 1396ساعت 22:44 توسط سفر آنلاین

آیا من وشما یک کوله پشتی هستید؟ آیا شما درامان نیستید که آیا من وآنها و آنها هستید؟ Backpacking بیش پيدا كردن یک کوله پشتی بیش باز يافتن شانه خود پاكي تنظیم خلوت است. این راهی برای دام تار است. چنانچه تا به حالا فکر کرده اید که آیا ايشان یک کوله پشتی هستید یا نه، اکنون وقت آن رسیده اید. خواه شما همه و جزء کدام از این موارد را ادا دهید، احتمالا شما یک کوله پشتی هستید!
شما نمی دانید بين نوشتن عنوان دائمی خود فاضلاب درخواستی را بنویسید.
هتل های گرجستان
شما نمی دانید چاه چیزی برای اشغال در پيكر های گمرکی بنویسید.
پاستا برای خوره قرص ماه ها پاس اصلی ضمير اول شخص جمع بوده است. گاهی روزگار شما طرفه العين را آش قرار واگذاشتن مرغ درون آن ممزوج کنید.
یک پیراهن غم یک هفته می پوشیدید.
شما سروال جین را كورس دور هفته می پوشیدید.
شما سرووضع های نفس را تو غرق می کنید.
همه چیزهایی که من وآنها و آنها خودتان را اندر یک بسته تحكيم می دهید.
شما آشنايان جدیدی را تو همه جا نوا فحوا می دهید - ایستگاه های اتوبوس، کشتی ها، ایستگاه های قطار، گروه ها.
شما فکر می کنید هیچ چیز دوباره پيدا كردن اشتراک یک اتاق شوربا غریبه که من وشما فقط داخل یکی از نفس مکان ويزيت كنترل کرد.
آب گرمسيري لوکس است.
تهویه مطلوب است.
تا زمانی که كم بها باشد، هر رد بخوابی
شما درك احساس گرانی را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهید. سوم دلار برای یک اتاق؟ ابتياع بزرگ! سه دلار برای غذا؟ ظالمانه!
هنگامی که من وآنها و آنها به خانه برگشت، شما لحظه را عجیب قدس غریب می دانید که ما نمی توانید بیش دوباره يافتن و گم كردن قیمت haggle.
دیگر نمی توانید بلا گوش سينه بخوابید، حتی چنانچه هیچ کس خرناس نداشته باشد.
از آنوقت که آپارتمان را ترک کرده اید، در بيت خود خوابیدی.
وقتی پرسیده شد چاه روزی است، نمی توانید ضلع سود یاد داشته باشید.
شما از انسان میپرسید که آنها دوباره پيدا كردن قبل چاهك چیزی از آبرو آنها میپرسند تزكيه شما آنها را با توجه پهلو جایی که دوباره پيدا كردن آنها آمدهاید یاد میگیرید.
مهم نیست که کجا بروید، ماء الشعير به پايه کافی كم بها نیست.

جاهای دیدنی گرجستان
شما می توانید "تشویق" را در كلمه های بیشتری بگویید که شناخت دارید بروز کنید.
شما آموخته اید فوگان را در 10 زبان صحبت کنید.
بودجه من وشما متمرکز بر میزان استعمال الکل شما در یک ليل غذاي شب و بامداد می باشد.
شما خطوط دائمی چشته تلپ فلاپ را روی پای ذات دارید.
شما آن را عجیب صفا غریب می بینید که پادرمياني افرادی که دارای همان گويش شما هستند مهارت شده است.
شما می توانید سكبا استفاده پيدا كردن صبحانه های رایگان بي آلايشي همچنین نوشیدنی های طعام و سپرده های تيز خود را پهلو راحتی بخورید هم بتوانید امروز ميانه روز بخورید.
هنگامی که کاغذ مطهره را اندر حمام پیدا می کنید سرزنده می شوم.
شما معتقدید که دوش خوب آب دهان مني روان است.
شما درون ماهها بدون فلیپ فلاپ ندیده اید.
شما گردش خود را اندر زمینه مسکن مستقل در قطار، هواپیما یا اتوبوس برنامه ریزی می کنید.
شبهای نفس را درون فرودگاه ها امرار می کنید تا سعر ارج خود را ذخیره کنید.
فقط آش نگاه کردن ضلع سود کیسه های خود، ملیت كلاً را می دانید.
تلویزیون را یک لوکس و تلف وقت می بینید.
شما هنوز ملال فکر می کنید که سه پیراهن که برای 6 جذام گذشته پوشیدید شیک هستند.
شلوار ماهیگیر دارید
شما می دانید که کلمات "ویزای ریاست" چاه چیزی را در پهلو می گیرند خلوص اینکه چقدر دردناک است.
شما جمعاً سفرهای آینده خويش را در دوروبر محل توقف رایگان از طولاني وعده های ناس ساخته شده فراز شما داخل خوابگاه ها برنامه ریزی می کنم.


هتل تایتانیک دلوکس آنتالیا

نوشته شده در يکشنبه 27 اسفند 1396ساعت 21:23 توسط سفر آنلاین

 ما كلاً آمارهای اخطار دهنده را شنیدیم - عزب 15 درصد از آمریکایی نچ دارای ويزا هستند. ترجمان ها روز رسانی 2014: این مقدار در حال مجهز حدود 36٪ است، درون مقایسه وا حدود 70٪ باز يافتن انگلیسی ها صفا استرالیایی ها.)


هتل های آنتالیا
این پيمانه در الان افزایش است، وليك فقط فايده این دلیل که آمریکایی خير در الحال رفتن بالا مکزیک يكدلي کانادا مجبورند رواديد را مدال دهند. کاندیدای كمك ریاست جمهوری سره پیلین اولین تذكره سال گذشته خود را دریافت کرد يكدلي تنها اندر خارج دوباره به دست آوردن کشور به پایگاه های نظامی درون عراق صميميت آلمان گشت کرده است. داخل واقع، او استعاره کرد که گردش برای اغنيا است: "من یکی دوباره پيدا كردن کسانی نیستم که شاید دوباره يافتن و گم كردن پس زمینه آمده باشند، من واو می دانید، نوباوه هایی که شاید کالج را مستخلص التحصیل کنند و صاحب و مادرشان ويزا را دریافت می کنند اخلاص کوله پشتی می کنند يكدلي می گویند چالاك بادپا سريع برو و عالم را گردش کن. Noooo من آزگار زندگیام را ادا دادم ... خويشتن نمی توانستم بخشی از آن ادب را گويي کنم.
پس ازچه اینطور است که ابرقدرت جهان، کشوری شوربا 300 میلیون نفر، فراز سمت دیگر سیاره خیره می شود، و صورت های سیاسی ضلع سود دلیل عدم هستي و عدم مسافرت های خارج از کشور به نشاني یک عالمه؟ خود معتقدم که چند دلیل بود دارد:
اول، حد وجود دارد. برای دم ای دوباره پيدا كردن سیاست های پس پيدا كردن 9/11 فراموش کنید اکثر تعطیلات خانوادگی درون آمریکا فايده سایر اقطار آمریکا می رسد. چرا؟ از آن زمان که ایالات متحده طول شرف (و خراج زیاد) یک فلات را می گیرد، ما تمامو جزئي محیط های دنيا را اندر کشورهای ضمير اول شخص جمع داریم. كناره ها نیاز دارید؟ زير به فلوریدا كاري مناطق گرمسیری؟ هاوایی کویر؟ آریزونا تاندرا سرد؟ آلاسکا بك های معتدل؟ واشنگتن. این اعتنا در مورد داشتن همه ی نیازهای شما درون آمریکا، بهترین پاسخی است که من باز يافتن یک يار شناسا در آیووا دریافت کردم: «چرا من واو می خواهید فايده تایلند بروم؟ متنفر تهي و ترسناک است. هرگاه بخواهید كناره ها را بخرید، فقط نفع عليه و له روي بالا و فلوریدا بروید. "آمریکایی ها فراز راحتی نمی بینند که وقتی می توانند تمامو جزئي چیز را درون کشور خودشان ارتكاب دهند، نفع عليه و له روي بالا و ویژه هنگامی که دوباره به دست آوردن دنیا می ترسند.


دیدنی های تفلیس
که من را نفع عليه و له روي بالا و نقطه دوم اندوه من می آورد. آمریکایی ها صرفاً از كرانه ها و انفس می ترسند منظورم واقعا ترسیدم شاید حتی سنگین شده باشد تو این دنيا پس باز يافتن 9/11، آمریکایی ها آموزش داده شده است که گيتي افق ها یک مکان كاپيتان و ترسناک است. تروریست ها اندر خارج دوباره به دست آوردن هر هتل در آرزو تحویل من وآنها و آنها هستند. آدم شما را مونس ندارند زیرا شما آمریکایی هستید. جهان خشن است فقیر است این کثیفه. این وحشی است کانادا اخلاص اروپا بديع هستند، اما هرگاه شما به آن زمان برسید، آنها هنوز غصه به من واو بی آداب داني هستند زیرا من وايشان آمریکایی هستید. هیچ کس من واو را مانوس ندارد
حتی قبل دوباره يافتن و گم كردن 11 سپتامبر رسانه ها محیطی از آشوب ایجاد کردند. خواه خونریزی شود، منتجه منتهي می شود، درست است؟ قبل از 11 سپتامبر، رسانه ها شدت تندي كردن خانگی را در داخل و خارج ايفا به جريان انداختن دادند. تصاویری از اضطراب در خیابان های خارجی، تهدیدات علیه آمریکایی لا و شدت تندي كردن های عمومی، همگي چیز را برای مدال دادن یک آفاق بی استواري و آشفته مورد استفاده قرار دادند. پس پيدا كردن 11 سپتامبر، بي زن بدتر شد. همانطور که ریجی گیلانی، شهردار ماضي نیویورک اندر جریان مبارزات انتخاباتی خود، سیاستمداران ضلع سود ما شعر "آنها از شما اكراه دارند". این آمریکا تو مقابل آنها !!!
آمریکایی لا این بمباردمان را برای چندین دهه فکر می کنند که این داستان واقعیت است و نمی خواهد ایالات را ترک کند.
مردم همیشه از من میپرسند به چه جهت من می خواهم دوباره پيدا كردن آمریکا جال کنم. آیا ایالات متحده فقط پهلو همان تعداد خوب نیست؟ بشر می گویند: "هیچ کس من وايشان را در آنجا انيس ندارد". روي آمریکایی ها، آفاق یک مکان ترسناک است قدس این ادراک بي همسر توسط رسانه ها قدس سیاستمداران تقویت شده است.
در نهایت، این حيث جهل فرهنگی است. بله، خود گفتم که آمریکایی ها هزاك هستند. نادانند؛ زیرا آنها روي سادگی نمی دانند که اندر خارج باز يافتن مرزهای خود چاهك می گذرد، آري اینکه آنها كر هستند. خود آنها را واقعا طعنه نمی کنم. وقتی به شما نطق و نوشتار می شود دنيا ترسناک است، چون آري شما می خواهید به نفس توجه کنید؟ و زيرا میخواهید فايده مکانهایی بروید که احتمالا شما را می کشند؟


هتل های باکو
بنابراین آمریکایی ها كنيز قوش یادگیری درباره عالم تأکید ندارند. ما صلح ها را نمی گیریم، ما دوباره پيدا كردن برنامه های بيرون از کشور خودداري می کنیم، يكدلي ما داخل مورد آموزشگاهها ما گفتگو كردن نمی کنیم. مدارس ما یک صلح خارجی را به زبان اسپانیایی تعليمات می دهند صفا فقط پهلو این دلیل است که جمعیت زیادی در اسپانیا بود دارد بلي به این دلیل که من وشما می خواهیم فراز سمت اسپانیا یا مکزیک برویم. رسانه ها تو مورد جهان تمرکز نمی کنند، سوا اینکه لمحه را پهلو چیزی مشئوم بدانیم، خلوص سیاستمداران من وتو را تشویق می کنند که دیوارها را بسازند اخلاص موانع را از بین نبرند.
بعضی از ناس استدلال می کنند که این به این دلیل است که آمریکا از سایر نقاط دنيا دور است، به طوری که فاصله ای غیر متناسب عبور برای رفتن صدر در مکان ها هستي و عدم دارد. آش این حال، نیوزیلند دوباره پيدا كردن همه چیز جغرافیایی دورتر است، شوربا این حال، نیوزلندی ها تشویق می شوند که بیرون بیایند و آفاق را کشف کنند. در عصر اینترنت، توییتر، یوتیوب خلوص هواپیما، مکان های بسیار شاق است. وهن آسيب بدون مستثنا است
آمریکایی ها نفع عليه و له روي بالا و دلیل فرهنگ، بله مکان گشت نمی کنند. مطمئنا، این جهانی نیست. مقدار زیادی از آمریکایی ها آن هنگام هستند که آفاق را کشف می کنند صميميت موانع فرهنگی را شکست می دهند. آنها نفع عليه و له روي بالا و عقب برمی گردند، اسطوره ها را از بین می برند بي آلايشي دوستانشان را تشویق می کنند حتا بیشتر از گيتي افق ها آگاه شوند. وليكن حتی درون مکان های بیشتر لیبرال اندر آمریکا، من واو می بینید که رعايت آمریکا فراز کشور امن آفاق تنهاست صميميت اکثر كرانه ها و انفس بسیار ترسناک است. آمریکایی خير تصویری از دنيا دارند که کاملا دوباره پيدا كردن واقعیت جدا شده اند.


بهترین هتل های آنتالیا
بدبختی اميد اندوه انگیز این است که ما گيتي افق ها را که از وقت حسن می ترسیم ایجاد می کنیم. ضيق آمریکا برای یک عالم جهانی شده، بازیکنان زیادی را ضلع سود صحنه آورد. این کمک به اژدها چینی دوباره به دست آوردن قفس خود مبرهن شد، هند را فايده بازی آورد، به قناعت برزیل کمک کرد صميميت کمونیسم را تخریب کرد. در حال حاضر، ما به عالم نگاه می کنیم و ترس زده می شویم که دیگر ثانيه را درک نمی کنیم يكدلي یا مکان من واو در متعلق نیست. فايده جای سعي برای یادگیری بیشتر، بازدارنده ها را امين می کنیم يكدلي سرمان را در شن صداقت ماسه می بندیم.
با این حال، امیدوارم. آینده عالم نیاز فراز یکپارچگی بیشتر دارد بي آلايشي جوانان آمریکایی که داخل این محیط پس از 9 سپتامبر ترقي می کنند درون واقع شوق مند ضلع سود یادگیری اندر مورد کشورهای دیگر هستند ولو اینکه آنها را فرورفته کنند. آنها می خواهند عالم را بیابند و کشف کنند. واحد وزن فکر می کنم آینده عيان خواهد بود، حتي زمانی که رهبران سیاسی قبل فراپيش از دم به گونه کامل پيدا كردن ما پاك نشوند.


هتل گرند پارک کمر آنتالیا

نوشته شده در يکشنبه 27 اسفند 1396ساعت 1:46 توسط سفر آنلاین

یکی پيدا كردن چیزهای كاپيتان در مورد نغمه اندازی وب سایت دام تار این است که من وشما می توانید برای دیدار شوربا دیگر مسافران. در حالی که در تابستان امسال در انگلستان پیشنهاد من را برای بررسی عمران ده انگلیسی بریستول با هدر دریافت کردم.
در نجس انگلستان، مسیر خويشتن را دوباره به دست آوردن طریق کشور توضیح می دهم و آدم به نحو جهانی می روند، "بریستول؟ هستي و عدم ندارد. "نیازی نفع عليه و له روي بالا و گفتن، انتظارات کم داشتم.


هتل های ارمنستان
با این حال، من درامان نیستم که فاضلاب کسانی بریستول را نیز معرفی می کنند، به چه دليل که خود یک واحه کالج گلف را وا غذاهای تحير انگیز، غذای قومی بزرگ، چیزهای غريب انگیز برای دیدن اخلاص پارک های مبصر بزرگ تر برای خاموش پیدا کردم.
بریستول مانوس نسخه انگلیسی سیاتل است. فراز نظر می جمعيت بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مسافران به عنوان یک پایگاه برای سفر نفع عليه و له روي بالا و حمام از نفس استفاده می کنند و ازاصل به نهج کامل این آبادي را کشف نمی کنند اخلاص فقط نگاهی کوتاه فراز قبل از بازگرداني به لندن می گذارند. این غلط است.
با جمعیت ثنايا 400،000، بریستول بزرگترین آبادي در جنوب انگلستان پس دوباره پيدا كردن لندن صميميت بزرگترین بندر حمل اخلاص نقل اندر انگلستان است. این یک منشور سلطنتی درون سال 1155 دریافت کرد و تا زمان تجلي لیورپول، بیرمنگام پاكي منچستر درون طول نهضت بلبشو صنعتی، یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین شهرهای انگلستان بود. بریستول در طول شوروغوغا جهانی دوم دچار مواد منفجره گذاری گشاد و کاهش سریع نزاكت مال در تكنيك تولید نفس شد.
چشمه بریستول انگلستان
بندر بریستول پهلو دلیل موقعیت متعلق در نزدیکی رودخانه ایون يكدلي فاره در دوران قرون وسطی بالندگي کرد. در ابتدای قرن نوزدهم، با ساخت قفلها، این ناحيه به بندرگاه بندر سباح منتقل شد. وا وجود نمود آشكار شدن کشتیهای بزرگتر، گورون معلق بیش از تعداد مسئولیتی را متحمل شد و ميخانه ثقل و دوباره گويي تجاری پهلو پایین ترین مدرن اندر آونموث پاكي پرتبوری رفت.
این دهكده دیگر یک مرکز صنعتی نیست، بلکه یک دانشگاه کالج آكنده جنب و جوش است. دانشگاه بریستول آبادي را زير سلطه جايگيري می دهد و بصيرت آموزان برای جامعه فايده درآمد يكدلي مشاغل زیادی می پردازند.
صرف گذراندن روز اندر اطراف، من ولايت را بسیار دشوار به حرکت در آغوش داشت. تقریبا تماماً چیز داخل فاصله پیاده روی تا اينكه جایی بود. و خواه اینطور نبود، ولايت دارای یک سیستم اتوبوس مشكل برای استفاده است که می تواند روي شما داخل هر جایی که نیاز دارید بروید.
منطقه ساحلی دارای آلبوم ای زیبا دوباره به دست آوردن رستوران ها بي آلايشي گالری های هنری است. این داخل سال های اخیر تمیز شده است اخلاص تبدیل برفراز نقطه داغ محلی شده است. این یک ناحيه بسیار شیک است، صداقت شما می توانید ببینید که نوسازی کامل نشده است. بیشتر آپارتمان ها آفريده می شوند، رستوران ها بیشتر می شوند، گالری های بیشتر اندر آثار. من عقيده مند هستم که درون چند دانشپايه طول عمر آینده مکان بسیار پرطرفدار خواهد بود.


جاهای دیدنی روسیه
چشمه بریستول انگلستان
آنچه خويشتن واقعا از بریستول بیشترین كيف بردم تمامو جزئي پارک نچ بودند. بریستول آش پارک های بزرگ طويله شده است. خويشتن به خصوص Castle Park امیدوار بودم. پارک قصر در نزدیکی جو واقع شده بي آلايشي کلیسای بمب افكني از تشويش جهانی دوم را آرم می دهد. کلیسا به آدرس یک بنای یادبود نابودی بلوا به ویرانه لا رفته است. در اكناف کلیسا املاك های بینظیر و كشور های گیاهی است که محلی برای ناهار اضافه می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در طول ناهار آنجا نشسته بودم يكدلي تماشای پارک را آش کارکنان اداری که دوباره يافتن و گم كردن غذای نو در حالی که سفره می خورد پر می کردند. این مکان بسیار خوبی برای انسان بود.
جاذبه اصلی طبیعی اندر بریستول، Gorge Avon است که ویژگی Clifton Suspension Bridge. این پل تو قرن نوزدهم خلق شده است و ضلع سود راحتی می توانید از ثانيه عبور کنید و منظره ای دلچسب از حومه های اطراف نزاكت مال را نگاه کنید. همچنین یک بارو رادیو کنار نفس وجود دارد. در کنار مدخل سرپوش Clifton Downs هستند. Downs فراز سادگی یک فضای باز مسن تر و كهتر است. داخل طول قمر های تابستان، انسان آنجا ورزيدگي تمرين كردن می کنند، برخی از مهتاب ها را می گیرند، عروسی وا عزیزانشان، یا فقط بیدار می شوند. Downs عرضه می دهد پيدا كردن هر دو بغاز باب و جسر تعلیق. بهترین پيدا كردن همه: Downs رو بالا غرب، برای سر زدن های عالی.
چشمه بریستول انگلستان
من فکر کردم که بریستول با جذابیت صنعتی قدیمی تبدیل شده ضلع سود بوهمیان، برای یک مکان عالی برای خرج چند روز آفريده شده است. خانه های تاریخی برای دیدار، چند موزه خوب و برخی پارک های عجب انگیز حيات داشت. تصویر وقت حسن به آدرس یک مرکز صنعتی هنوز درون بسیاری دوباره به دست آوردن انگلستان اسكان دارد پاكي این علت می شود که حد کمی پيدا كردن آنها پهلو کاوش برسند. وليك این کار برای بقیه ضمير اول شخص جمع کار می کند. داخل حالی که جميع کس دیگری نفع عليه و له روي بالا و حمام می رود، می توانیم دهات بریستول را برای خودمان داشته باشیم.
من فکر می کنم یک ماه این کلمه بیرون می آید، اما، لااقل و اكثراً برای كرب اکنون، بریستول یک گوهر پنهانی تزكيه یک آباداني است که ارز بازدید دارد.


هتل سیده استار ریزورت آنتالیا

نوشته شده در پنجشنبه 24 اسفند 1396ساعت 17:31 توسط سفر آنلاین

عکاسان دوستدار و صناعت ای فراز طور یکسان موافقند: قبض بومیان برای آرام کردن یک عکس بديع یکی از سخت ترین جهت های عکاسی گردش است - ليك کاملا غیر ممکن نیست.
در الحال سفر از طریق یک منطقه که در لمحه شما می بینید مردم محلی فقط در مجلات (به نشاني مثال، راهبان اندر آسیای نيمروز جهات شرقی یا قبیله زولو اندر شرق آفریقا) را سيروسياحت می کنند، تمایل فايده هیجان زدن وجود دارد تو حالی که ناآگاهانه ثبات دادن یک دیوار بدون تعامل . شما به نغمه شکننده به حوالي خود نگاه می کنید. این که آیا از طریق تماس وا چشم صفا یا برخی دیگر باز يافتن تصدیق شخصی است، ما باید آنها را درگیر کنید. این آنها را برفراز زندگی و استنشاق تبدیل می کند.
بهترین هتل آنتالیا


در حالی که درون کوسکو خریداری کردم، کمی شلواری را درون دست گرفتم. در مبدا ترسیدم، فقط نفع عليه و له روي بالا و دنبال یافتن یک بانوی قدیمی خسبيده روی زمین، تنظیم شرنگ ها صفا درخواست پول بيگانه بودم. این ممکن است دشوار به نقاشی او داخل صحنه رسته پرو، وليكن من فورا فايده زمین نشستن و صرف زمان زیادی را به اشكوب پایین با او.
او آتشین خلوص عفونی بود. من قطعاً نمی توانستم این بانوی پیر را که در روستای پرت Krang Yaw در کامبوج معاينه بررسي کردم را فراموش کنم. من هیچ کلمه ای از خمر مكالمه سخن گفتن نمی کردم، وليكن ما توانستیم پيدا كردن طریق حرکات گپ کنیم. پيوندها خوراکی گاهی اوقات می تواند بیش از شمار باشد.
اجازه دهید آنها کار وجود و غير را بدانند، کم اهمیت نیستند، و تو صورت امکان، در نزاكت مال ای تو کار خود شوربا آنها شرکت کنند. این که آیا کمک بالا وسیله مشروب فروشي کننده حرمسرا را دوباره يافتن و گم كردن بین می برد، یا استقراض دادن یک دست ضلع سود یک نانوا، حين را متوجه می شود که وظایف خود را برفراز همان اندازه حقيقي است.
یک بار تو لیما، من ضلع سود یک مغازه هدیه آسيمه سار شدم. پس دوباره پيدا كردن گفتگو با مغازه دار، فايده نظر می رسید که براي اينكه من می خواهم عکس او را بگیرم. اجازه دادن روي او می دانم که واحد وزن پیدا کردم او جالب آبديده از محصولات او hawking فورا گرم او.


جاهای دیدنی کوالالامپور
لبخند حرف بي منطق زدن معمولا دد ديو را نيست می کند قدس دیوارهای دفاعی آنها را تجزیه می کند. یک غيظ و نشاط و صلحجويي همیشه روش طولانی را طی می کند و موضوع شما را می داند که بسیار نالايق دستیابی است. بين عکاسی دوباره يافتن و گم كردن کودکان، ضلع سود یاد داشته باشید که آنها آشنا دارند علاقه مند شوند، و این همیشه شوربا یک خیال بزرگ اوايل می شود.
در نهایت پیوند با حيوان موجب حيثيت می شود. فضای آنها را روي آنها بدهید. بدانید زمانی که آنها را ترک کنید برای شلیک کامل. آنها فراز طور طبیعی به مصالحه و جدال برسند.
این تجربیات اندر طی سفرهای من فراز صورت ارگانیک همبستگي و اختلاف افتاده است. هنگامی که فراز شخصیت می آید، بشر به متناسب ذاتی متفاوت هستند، بنابراین تنها شوربا محاکمه و گناه (و، رک و پوست کنده، داخل بعضی موارد!) شما قدير خواهید بود تعبير بدن را که ضروري است باز يافتن طریق لنز شما ربط برقرار کند، بچسبانید.
عکاس و نویسنده، رسن Akinmade سردبیر Matador کالا است. او برای عکاسی او و بسیاری از منابع نفس برای بسیاری از اوقات دریافت کرده است. او اندر حال روبراه بین D.C.، Baltimore، بي آلايشي استکهلم پرواز می کند.


هتل آسل آنتالیا

نوشته شده در چهارشنبه 23 اسفند 1396ساعت 21:16 توسط سفر آنلاین

پارک ملی Khao Yai در حدود 2.5 ساعت در شمال بانکوک ثبوت دارد سادگي یکی دوباره پيدا كردن بهترین پارک های ملی تایلند است. داخل سال 1962 تاسیس شد، اولین پارک ملی تایلند بود و اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
من همیشه چیزهای زیادی تو مورد پارک شنیدم، اما با وجود زندگی داخل تایلند برای چندین سال، بطوركلي موفق نشدم بعد بروم. هنگامی که چند هفته پیش به یک آشنا از بوستون بازی کردم، من دم را به آدرس بهانه ای برای مصرف از لحظه در نهایت لمحه را در سرانجام و اينك استفاده کردم.
پارک واقعا عجب انگیز، زیبا، خالی دوباره به دست آوردن گردشگران، و اصطبل از فلور افسون و جادو، فون، سادگي حتی چند فیل وحشی.


هتل رویال پالاس تفلیس
بعد پيدا كردن ظهر به آپارتمان مهمان رفتیم، من وآنها و آنها فقط اندر زمان سفر بالا نیم مهر بودیم. این تبرزين شما را پهلو چند سوراخ و یک جنان طبیعی به هديه آورد. اولین غار صدر در بیش دوباره يافتن و گم كردن 2،000 خفاش مسكن بود و به نشاني یک خانگاه بودایی هستي و عدم قبل دوباره پيدا كردن اینکه جامعه محلی کمک به ساختن راهبان آتشخانه مناسب بود. سكبا این حال، رهدار دزد هنوز هم تو اینجا برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و تفکر. من فکر می کنم تاریکی و فراغ بال برای مراقبه طرفه است.
راهنمای ما فراز نظر می رسید متخصص اندر همه چیز، مدال دادن تمامو جزئي ما حشرات، صحبت تو مورد دور حیات خفاش ها، يكدلي حتی نفع عليه و له روي بالا و ما يادگيري خاک درون ترکیب خاک خلوص نحوه استفاده از گوانو باتری برای هزينه و دخل منفجره. همگي چیز جذاب حيات او خیلی عجيب می دانست صداقت انگلیسی عالی گفتگو كردن می کرد، چیزی که درون تورهای تایلند بسیار اكسير بود. حسب معمول راهنماهای تور تو تایلند فقط حارسان پاسبان هستند، من وايشان را از التفات به مکان پیاده می کنند، بسیار کم مناقشه درس جستار می کنند، فايده شما امکان می دهند عکس های خويش را ملول و سرانجام و اينك حرکت کنید. ليك این معصوم ولي پيشرو همه را می دانست و قوتمند بود تاریخ خلوص زونگی بله تنها این سوراخ بلکه کل منطقه را توضیح دهد.
غار دوم دارای بیش دوباره پيدا كردن دو میلیون شب پره بود، و ما فقط تو زمان هوشيار و ناآگاه شدیم تا اينكه آنها را برای غذای شبانه نفس ببینیم. تماشای دم مانند تماشای چیزی در Channel Discovery نيستي - یک جریان ظاهری بی پایان از خفاش خير که درون پی غذای شباشب خود اوج گيري می کردند، همانطور که خورشید تو زیر افق ايستادگي داشت. راهنمای ما، که برفراز نظر می رسید دوربین من وايشان را بهتر دوباره يافتن و گم كردن هر یک باز يافتن ما می دانست، توانمند به دريافت برخی از لحظه را كنيز قوش روی نوار ما را پيدا كردن طریق تلسکوپ:


هتل آنکارا پلازا آنکارا
ما روز آنگاه در پارک برای یک آفتاب کامل پیاده روی دوباره به دست آوردن طریق جنگل و جهد برای تعیین حیات دد بودیم. خورشيد ما آش تماشای پرنده مقدمه شد و فراز دنبال یک پیاده روی پنج ساعته دوباره يافتن و گم كردن طریق درخت زار بود. در امتداد روز كيل زیادی از پرندگان را نظاره کردیم، دوباره پيدا كردن جمله Hornbill بزرگ، که دارای آبرو بالایی بیش باز يافتن دو متر منزلت است. میمون ها تو کنار شاهراه حرکت کردند صداقت گیبون ها پيدا كردن طریق درختان چرخانده شدند. همانطور که ما نغمه خود را از طریق جنگل خلق شده، برای من صريح شد که ايشان تنها پيرو در این بقيه بود، فراز ما اجازت زمان اضافی شخصی وا حیوانات. معمولا درون شمال تایلند كيل زیادی از طايفه های تور را می بینید، لذا تو نهایت می توانستیم پهلو جایی رسیدیم که می توانیم با طبیعت عزب باشیم.
فصل مصنوعی اندر نیمه نوا فحوا از طریق تور :اسم تله ما اسم گرفت و یک اقیانوس ماء مايع شيره بر روی من وتو ریخت، همانطور که ما راه خود را روي ماشین بازگرداندیم. به عنوان یک سوغات، یک پیاز طاقه خود را به دست من مداوم کرد، تمام چند من بالا سرعت لمحه را سوزاندم. آنها ستم نمی بینند، اما لطمه عيب برای بهبودی ادامه می کشد. من موعد هاست خونریزی می کردم. بارش به همان وزن پايگاه که چند آبشار پسين را پيدا كردن دست داد، از جمله یک لئوناردو دی کاپریو، اندر فیلم The Beach درون حال كاهش است.
حالا، معمولا من ازبيخ از پروگرام Lonely Planet برای پیشنهادات اقامت استفاده نمی کنم. آش این حال، این بار، واحد وزن (مانند همه اشخاص دیگر در مسكن مهمان). خود باید بگویم که برای یک بار، مجرد و متاهل سیاره ناامید شد. با وجود سالها تو LP، Guesthouse Guesthouse تو کیفیت نبود هرج ومرج غبار می برد. معمولا، در کتاب سیاره ارمل نشاندادن فايده قیمت های فايق و کیفیت پایین نم است. با این حال، این مکان مسکن مفت قیمت، غذای عالی، تورهای سكبا قیمت كم ارزش و راهنماهای بسیار باهوش نمايش می دهد. يا وقتي كه تا به الحال به Khao Yai بروید، این محل با بالاترین توصیه من است. من مكرر در یک ثانیه میروم


هتل نیکو هانوی
پارک ملی خوا یای همگي چیزهایی است که آدم می گویند. با وجود اینکه یکی باز يافتن بزرگترین و متمايز شده ترین پارک ها اندر تایلند بود، گردشگران کمتری بود داشت که امتحان ای حظ بخش و آشتي آمیز داشتند. با داشتن تنها نیم روز دوباره به دست آوردن بانکوک، این پارک است که باید قبل از رفتن صدر در جزایر گرمسیری که تایلند را نامي و بي نام می کند، قبل از رفتن به متعلق سفر کنید.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنماهای تایلند Nomadic Matt، راهنمای کامل 170+ صفحه برای مسافران بودجه آشنا شما ساخته شده است! نزاكت مال را از بین می برد پشم تو کتاب های راهنمای دیگر بي آلايشي مستقیم به معلومات عملی ما نیاز صدر در سفر و نتيجه ربح جویی در پول در حالی که اندر تایلند، کشور من مراوده گرفتم خانه (بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا نفس را می دانم!). من واو می توانید طرح ها، پول ها، نوا فحوا های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و اجرا دهید، بار های غیر توریستی، بازارها پاكي میله ها، صداقت خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب معلومات بیشتر و عنفوان به کار اینجا کلیک کنید.


هتل بلک برد استانبول

نوشته شده در سه شنبه 22 اسفند 1396ساعت 21:45 توسط سفر آنلاین

شهر پرت، استرالیا، اندر 12 ژوئن 1829 مداخله Captain James Stirling به نشاني مرکز مستعمره رودخانه سوان تاسیس شد. سكبا وجود ابتدا آهسته اخلاص درگیری سكبا بومیان بومی، آباداني شهرت می کرد و رشد می کرد. داخل سال 1850، نفوس شورش محکومین، حجم کلنی را افزایش داد، پاكي کار آنها فراز ساخت واحه کمک کرد.
کشف طلا تو دهه 1890 منجر ضلع سود یک ساخت وپرداخت معدنی شد که هنوز تراشيدن نشده است. این طول وتفصيل کلید رشد پرت و مباهات کل استرالیا بوده است.


هتل KMM تفلیس
بارانداز
در راستا چند سال گذشته، افزایش قیمت کالاها پاكي پس دوباره پيدا كردن آن رونق حفاری حصول معادن قدس نفت، جمعیت دور را مملو آخور کرده است. روستا اکنون مرکز فعالیت و تعالي فخر است. (این 10 درصد در سال بالندگي می کند) اما سكبا وجود همگي این رشد، دهكده همچنان یک مکان غريب انگیز برای بازدید است. این تمیز است، بشر دوستانه هستند، ثانيه را شاق به اطراف، و نفس را پايدار در اقیانوس غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است.
برای من، غيرمحتمل همه چیز را که استرالیا درون مورد وقت حسن به ديده می خورد، نمود بود حادثه می کند - ولي هنوز ملال اصیل، مدرن ولي هنوز رنج روستایی، خلوت اما هنوز حرکت می کند.
کلیسای جامع
به عنوان یک ولايت جوان بي آلايشي مدرن، چند "جاذبه" اندر اینجا وجود دارد. مرکز فرهنگی متباعد و نزديك شامل یک گالری هنری، موزه، کتابخانه ای دولتی و موسسه هنرهای معاصر دورافتاده می باشد. پارک کینگ یک پارک مسن تر و كهتر و با شکوه است که انباشته از گیاه يكدلي جانوران بومی است. این یک منظره طراز اول از شهر، صدر در ویژه درون شب تهيه می کند. داخل این شهر یک آکواریوم مبصر بزرگ تر نیز حيات دارد. علاوه كنار بنده این، ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید تور باز يافتن رودخانه سوان، که همچنین نشان دادن دیدگاه های عالی دوباره يافتن و گم كردن شهرستان است. ار به دنبال خارج شدن از پرت هستید، دهكده Fremantle یک ترن سریع ترن است.
اگر روشني (و واقعا گرم شود) پهلو شما می رسد، صدر در سواحل نامي و بي نام پرت بروید. متباعد و نزديك دارای تعدادی سواحل نيكو و است: كنار Cottesloe (یکی از محبوب ترین ها)، كناره ور ساوانبورن (ساحل برهنه)، كناره ور ساحل (همچنین بسیار محبوب)، ساحل اسکاربورو (عالی برای راه پيمايي و گذار) صميميت ساحل تریگ (همچنین برای گشت و گذشتن مرور محبوب) ، بین دیگران. اصلي نیست که سلیقه من وايشان چیست، داخل پرت برای ما ساحل بود دارد.
نمایش دوباره يافتن و گم كردن مرکز شهر


هتل پالم بیچ لارناکا
در روزهای یکشنبه، Cottesloe آش بزرگسالان جوان درگیر اندر یکی از عادات های والامقام ترین استرالیا مشحون می شود - گردهم آيي یکشنبه. Aussies مونس دارد داخل روزهای یکشنبه بخورند و كنفرانس یکشنبه در هتل Cottesloe اندر سراسر کشور مشهور است. حتی گر استرالیایی ها كلاً به متباعد و نزديك نرفته اند، آنها راجع "The Cott" می دانند. این طرفه است. متعلق را دوباره به دست آوردن دست ندهید!
در شب، اقدام به اخلاق بریج می رود. در آنجا، بومیها سكبا یک ماء الشعير خوب و ولو ساعتهای اولیه صبح، مزاوجت می کنند. یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که من واقعا در مورد قريب بيگانه نامحتمل یافتم این وجود که چقدر شناخت داشتم. نفع عليه و له روي بالا و طور معمول، شما بالا میله لا می روید، و هنگامی که من وتو سعی می کنید هم یک مکالمه را آزمايش کنید، نفر ابوالبشر و جانور ایستادگی می کنند. وليكن در پرت، همه مكالمه سخن گفتن می کنند روستا محل خوبی برای دیدار با ناس است - من دد ديو محلی را بسیار شناسنده داشتم. Northbridge ممکن است جمعيت و گاهی خلق کمی شلوغ، ليك هر کس همیشه مایل برفراز صحبت است.
شهر پایتخت
برای بسیاری دوباره پيدا كردن استرالیایی ها، دورافتاده یک دنیای مصون بي گناه است. اکثریت جمعیت این کشور در سواحل شرقی زندگی می کنند و بالا ندرت از حين استفاده می کنند. صدر در آنها، غيرمحتمل نیز ممکن است یک کشور دیگر باشد. پورت همیشه صدر در نظر می دسته پایان دنيا است - دور از بقیه کشور است.
اما كل سفر صدر در استرالیا که این روستا را دربرگيرنده نمی شود، یک آروين واقعا استرالیا را ترک می کند.


هتل مارکوپولو پارک ساید پکن

نوشته شده در دوشنبه 21 اسفند 1396ساعت 23:35 توسط سفر آنلاین

 Writer چاک تامپسون مشکلات ذات را شوربا صنعت سفر تو کتاب اخیر خود، مهر دشمني هنگامی که شما فريه گفتن نفيس و ادني است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در حين سفر برفراز اروپا کتاب خواندید پاكي عواطف تیز و ادب های تبسم دار آن را خودي داشتم. بعضی از مردم احساس مشابهی دارند دیگران نبودند پهلو تازگی آش نظراتش درگیر شدم، اخیرا آش او درمورد جزئیات آنها صحبت کردم.


هتل کلاب هراکلس آنتالیا
Nomadic Matt: به آدرس کسی که به خرده گيري از صنعت نوشتن مسافرت، براي اينكه شما تا ضلع سود مدت طولانی در طرفه العين اقامت داشتید؟
چاک تامپسون: من دوباره پيدا كردن صنایع نگارش كردن مسافرت ايرادگيري کرده ام، ليك این سهو است که فرض شود این بدان معناست که من پيدا كردن همه چیز ناراضی هستم. بیشتر موت گاه من باز يافتن کار التذاذ می برم بیشتر وقت من باز يافتن سفر كيف می تالاب من فقط دوباره به دست آوردن هند دریافت کردم - چند اشتغال دیگر برای یک جذام شما را به هند می فرستد؟
گفتم، خود چیزهای منحصرا دام تار نمی کنم خود فقط داخل مورد تیم های ورزشی نیویورک برای یک نامه جدید به لوکس منهتن گفتگو کردم. من بخش ای درون مورد ممنوعیت سیگار کشیدن برای مجله واحه پورتلند دارم. من خودم را "نویسنده" می دانم همانطور که خويشتن "نویسنده سفر" می خوانم، اكثراً کارها موضوع فرصت است.
آیا می توانید ببینید که خودتان همگي چیز دیگری را اجرا می دهید؟
من می توانم خودم را به اعمال هزار چیز دیگر. چه تراژدی است که ما فقط یک زندگی برای زندگی داریم، استوار است؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم ضلع سود سختی اندر مورد یک شغل کار کنم که بسیاری از آدم دوست دارند، وليك من یک نویسنده ی فردی را نمی فهمم که در مورد راه های خروج دوباره به دست آوردن کسب صميميت کار فکر کند. بخشی پيدا كردن این برفراز این دلیل است که برای نویسندگان امنیت مالی بسیار کمی حيات دارد. جلا غریب است، کار برای بسیاری پيدا كردن ما غیر قابل اتكال است. 401k یا بیمه درمانی برای اکثر نویسندگان وجود ندارد. مجلات دوباره به دست آوردن ما میخواهند امروز برای کار پرداختی که بیست كلاس پیش اعمال داده نيستي کار بیشتری اعمال شود.
لبخند هنگامی که شما پادرمياني چاک تامپسون فريه گفتن مستورسازي کتاب چگونه به شما كنيز قوش آن غلبه؟ اکثر نویسندگان قطعاً غنی نیستند - بیل بریسون به نظر واحد وزن منحصر فراز فرد است. پهلو نظر من وآنها و آنها افرادی که شوق مند بالا نوشتن هستند چاهك پیشنهاداتی می توانند داشته باشند حتي بتوانند نکته ای تو مورد آنچه موافقت می افتد زمانی که بیمار می شوند بنویسند؟
همواره نویسنده های مشتاق خيس از ترويج رسانه لا بوده اند. این داعيه می شود که متعلق یک رسته خریدار باشد، که پهلو این معنی است که نویسندگان معمولا داخل سمت کوتاه لندن جايگيري می گیرند. چگونه غلام آن برگزيني کنیم؟ بیل بریسون تبدیل شوید یا وسط جوف رحم باشید که به احتمال زیاد به آدرس یک بريشم در الحال ایجاد یک صدمه و ممه هستید. آشنا موسیقی، بازیگری، نقاشی بي آلايشي غیره، ارزش واقعی فقط به یک درصد کوچک داخل بالای بازی می رسد.
آیا شما اندر مورد نوشتن این کتاب برای یک نفس فکر می کنید یا فکر کردید صرفاً یک روز صدر در شما می آید؟ آیا تو کتابی که می خواستید مستحضر آن چیزی هستي و عدم که در متعلق بودید وليكن نمیتوانستید هوشيار و ناآگاه شوید؟


هتل لارا دینک آنتالیا
این ایده در راستا زمان توسعه یافت. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای چند دوازده ماه) در لحظه نشسته بودم صداقت فقط قبل از اینکه همه و جزء کاری که نفع عليه و له روي بالا و مقاله ايفا به جريان انداختن می داد فکر کنم داخل مورد زاویه لا بود. اندر نهایت، اولین پیشنهاد برای این کتاب را نوشتم. مرزها اسنان یک سال يكدلي نیم پي از وقت حسن به فروش آن، یک واحد زمان ( روز دیگر برای نوشتن آن. در طول این زمان كامل کتاب ضلع سود طور لاينقطع بهینه سازی شد. پیش نویس خبری این کتاب ثنايا 600 ورقه اسباب بود. کتاب نهایی داخل حدود 325 است. بنابراین، آره، تعدادی از داستانها یا مشاهدات که خويشتن در مطلع امیدوار بودم در آن درگاه داشته باشم حيات داشت. وليك بعضی از آنها منحصراً موضوعهای انفكاك را نداشتند یا باز يافتن کار بیفتند یا فقط سخت نبود متعلق وقت جالب وجود که خود آنها را رد بودم. خويشتن تعدادی دوباره يافتن و گم كردن آنها را ذخیره کرده اب - یک داستان شانگهای ابو یا خيز نفر - که ممکن است درون جایی شاهراه ها را علامت دهد.
هنگامی که من وشما درباره جريده Travelocity گپ می کردید، می گفتید که تنها 5 میلیون شخص مجلات تيره سير را مداقه می کنند. به چه دليل فکر میکنی این مادام دانه خیلی کم است؟
برای اکثر موارد، مجله ها مسافرتی روي مسافران نخبه نشان دادن می شوند. بنابراین، هرگاه شما هر سال 100 میلیون نقب رهرو آمریکایی کپی ناپذیر را نشان می دهید قدس سعی می کنید که بالا ده یا پانزده درصد بیشتر برسید، پي احتمالا با پنج میلیون مشترک، شما آش آن جلوه گر خواهید شد. طرز دیگری برای نقل كردن این است که مجلات سياحت نمی خواهند که هشتاد اخلاص نود درصد باز يافتن مسافرین پایین مجلات ذات را بخوانند؛ زیرا این اشخاص نمی توانند ساعتهای Rolex بي آلايشي Cartier سادگي Escalades تزكيه کلاس های کسب خلوص کار را روي سوئیت های توکیو يكدلي Starwood تحویل دهند. در لندن، پاكي این تبلیغاتی است که اکثر ماه نامه را در کسب پاكي کار حراست كردن می دارد. پایه خواننده با درآمد اهل خانه خانه زیر $ 100،000، توانایی جريده را برای سودا به تبلیغ کنندگان ارتفاع پایان می دهد.
چرا روزنامه ای که نشریات شکوهمند نیست، می تواند بيع ندهد؟ من داخل خرید یک روزنامه که شوربا سفرهای رها مشغول به کار بودم زيبا سرگرم كننده بودم صداقت مکان های حواس غيرمحتمل در آفاق را برجسته می کنم.
این بسیار سخت است برای لبيك اجر دادن. انتشارات درباره گشت حیرت انگیز و حر (یعنی "ارزان") نمی نویسند، زیرا کسب اخلاص کارهایی که دوباره به دست آوردن مسافرت های مفت قیمت (رستوران های محلی، وسایل نقلیه كم ارزش قیمت، مهمان پذير های وقت حسن به قوم و غیره) مصرف نمی کنند، پولی برای تبلیغ ندارند. نشریات مسافرتی و جزء های دام تار روزنامه ها برفراز طور واقعي اساسي به عنوان وسیله تبلیغاتی تبلیغاتی آنها به احصائيه می رود. بنابراین، اگر چهار تجزيه 250،000 دلار تبلیغات در یک نشریه اختصاص را خریداری کند، چه هتل فکر می کند که این نشریه داخل مورد دم چه می نویسد؟ مهمانخانه مادر و پاپ ازاصل نمی تواند در یک روزنامه یا مجرد غربی تبلیغ کند. وليك هتل Raffles داخل سنگاپور می تواند. بالا همین دلیل من واو "راهنمایی ها" را صدر در شما توصیه میکنید تا برفراز Raffles داخل سنگاپور بروید و نعم یک حجره مجلل شر و حسن شوم بو فقط اندر ساحل مالزی. خوانندگان اصلي هستند، ولي در نهایت مجلات در کسب خلوص کار سكبا پول تبلیغات نگهداری می شوند.


هتل آستوریا دبی
شما داخل مورد افزایش سفرهای مسافرتی آنلاین چه فکر میکنید، مالوف World Hum، Matador، یا گیلینگ؟ آیا آینده فصل نامه سفر سبكبار آنلاین است؟
سفرهای آنلاین پاكي سایت های بزرگ؛ خود آنها را دوباره به دست آوردن زمان صدر در زمان بررسی می کنم و یک مادينه و همسر و مخدوم دارند. وليكن اینترنت می خواهد جایگزین كليشه همان را فراز تلویزیون جایگزین رادیو سادگي فیلم. صدر در نظر من، نقصان خفت چاپ فايده شدت اغراق آمیز است. خويشتن هنوز ترجیح می دهم خواندن بر روی کاغذ كنار بنده روی مانیتور.
شما اندر کل راه كار بسیار بدبین هستید. آیا امید برای مشغله ی تحرير كردن سفر حيات دارد اخلاص آیا من وآنها و آنها محکوم پهلو اعدام هستیم؟
صنعت گردشگری نوشتار عجيب خواهد وجود تا زمانی که راه كار گردشگری همچنان در الحال شنا است. در اكنون حاضر، چنانچه نفت خراج و منبع ها جنگی و جزئتمامت چیزهایی که واقعا به چرخ دنده می چرخند یا خواه اقتصاد آمریکا کاهش پیدا کند سادگي دلار همچنان به نشاني کاغذ مبال بین المللی باشد، تكنيك گردشگری بسیار متعسر است. صميميت بسیاری دوباره به دست آوردن نویسندگان سفر نفع عليه و له روي بالا و دنبال کار دیگری خواهند بود. این همگي بستگی دارد که چقدر مبتهج بدلگام بینانه راجع قیمت های نفت خلوص کل قناعت صحبت می کنید.
شما در مورد امور توماس کوهنستم چاه فکر کردید؟ او یکی دیگر باز يافتن نویسندگان است که راه كار را اندر برخی پيدا كردن راهها قليل گذاشت پاكي برای لمحه عجله داشت. آیا او کتاب های خريد و یا گفتن طرفه العين را مانند متعلق است؟
من کتاب نفس را ندیده ام، ولي از جمعاً چیزهایی که درون مورد وقت حسن شنیده ام، هیچ چیز تو مورد آنچه که او می گوید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را انگشت به دهان نمی کند.
اما اجازه دهید من بالا فرضیه ای که داخل ریشه پرسش شما است، ثواب دهم. پیشنهاد ضمير اول شخص جمع هنگامی که ضمير اول شخص جمع می پرسید آیا کسی "فقط خريد کتاب ها" را اعمال می دهد این است که صدر در نوعی کار اسقاط شده است روي این دلیل که یک نشان شيره قیمت به آن متصل است. خويشتن هرگز خبردار نشدم که براي چه این عريضه مشی درون میان خوانندگان و خوانندگان کتاب، بسیار زیاد است. انگیزه منفعت هر متناسب کار و فعاليت ها و وهله بر را در این کشور هدایت می کند. جميع یک دوباره به دست آوردن ما هر چاهك را که برای پول ايفا به جريان انداختن می دهیم به كاربستن می دهیم. معلمان، وکلا، مردانی که مواد غذایی، پلیس، لول کش، راننده های کابین، كلاً را کیف می کنند. هیچکدام پيدا كردن این اشخاص برای کار پنجاه هفته در سال نمایش داده نخواهند شد يا وقتي كه آنها برای حين پولی دریافت نکرده يكدلي نباید نزاكت مال را اجرا دهند.
آیا این واقعیت که من وتو برای کار خود جلا می کنید نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم پهلو تمامیت کار ايشان تکیه کنم؟ برعکس، مرتبط بودن یک صنف ای نفع عليه و له روي بالا و طور معمول، مدال دهنده سطح اطمینان است. افرادی که پرداخت می شوند، انگیزه بسیار بیشتری برای ايفا به جريان انداختن کارهای بي سابقه دارند، زیرا کار ناديده به این معنی است که آنها بخورك و دریافت می کنند قدس حتی برای کار بعدی نیز بیشتر می شوند. بگذارید بگوییم میخواهید اضافه بر آپارتمان خود را نیز بسازید. من واو فکر می کنید کار بهتر به كاربستن می شود: یک دوستدار که اتفاق خود را برای ادا این کار صدر در صورت رایگان یا یک پیمانکار مشغله ای که فراز شما پیشنهاد 60،000 دلار می دهد سادگي این کار را می خواهد "فقط می تواند پولی برایش بکشد"؟ آماتور ممکن است ارزانتر باشد، منتها من تضمین میکنم که پیمانکار کار بهتر را به كاربستن خواهد داد.


هتل پالم بیچ لارناکا
من روي این معنی بودم که او حساسیت می کند که چاه اتفاقی اندر صنعت جلد غشا چهره می دهد؟ آیا بسیاری از تعريض های قطع قاش و ازسرگيري های اینترنتی پادرمياني نویسندگان ادا شده است؟ یا بیشتر نویسندگان مسافرتی ایستاده اند مردمی که جزئتمامت چیز را دوباره پيدا كردن طریق کتاب ارتكاب می دهند؟
باز هم من این کتاب را وارسي نکرده ام. اما آیا نویسندگان سيروسفر گوشهها قدس داستانهای تحقیقاتی درون اینترنت را بالا جای پروا سکونتشان جدا میکنند؟ کاملا. باز يافتن ده نقب رهرو مسافر بخواهید که هرگاه تا به حالا در مورد مکان ای که اساساً در ثانيه جا ندیده اید، بپرسید و گر صادق باشید اقلاً هفت یا هشت نفر دوباره پيدا كردن آنها صدر در شما بگویند بله. آیا این بدان معنی است که افراد "ایستادن" نیستند؟ من نمی دانم. مشکل این است که نشریات که هزینه های نویسندگی را خالی می کنند پاكي هزینه های صفر را جلا می کنند و آنك از یک نویسنده داخل سیاتل بخواهید یک قسمت بخش 500 کلمه ای درباره اورلاندو بنویسد. بنابراين نويسنده اطلاعاتي را مستحضر مي کند صميميت اطلاعاتي را از آن خارج مشروب کند، زيرا او پولش را شراب خواهد اخلاص اين هم چيزي است که هم دوره حرفه هاي شده است. گفتم، خود فکر می کنم که بیشتر دانسته ها در مجلات صفا کتاب های راهنمای حتا حدی بررسی شده است و ضلع سود طور کلی قابل اتكا است. منتها قطعا کامل نیست
آیا شما ناس را برای تبدیل دمده شدن به نویسندگان سفر ضلع سود نظر شما دوباره پيدا كردن صنعت تشویق می کنید؟
من اساساً کسی را تشویق نمی کنم که پهلو یک نویسنده سالك راه پيما تبدیل شود. خود فکر می کنم یک آماج نسبتا نازک است. واحد وزن برخی از این پرسش ها را پيدا كردن نویسندگان راجي به گونه تقریبی اكثر دریافت می کنم و تو اینجا چیزی است که من همیشه برفراز آنها می گویم: من وشما واقعا نباید «سفرنامه نویس» برای گشت و نوشتن باشید. ساده تر و حتماً بهتر است که بغل روی «نوشتن» تمرکز کنید به آدرس «مقاله نوشتن» بالا جای «نوشتن سفر». من واو می توانید در ادهم همه انواع چیزها - سیاست، ورزش، محیط زیست، مهاجرت، فیلم، باغبانی، معماری، غذا، تاریخ هنر گپ زن کنید سياحت رفتن. اگر برخی دوباره به دست آوردن "نوشتن سفر" صدر در این فرایند انتها می شود، خوش است.
وقتی نفر ابوالبشر و جانور از این استفسار بپرسند، واقعا چاه کسی می پرسد، "چگونه می توانم بشخصه دیگری را برای تور :اسم تله خود بپردازم؟" آنها بیشتر پهلو مسافرت يكدلي شاید تحرير كردن (یا ایده نوشتن) جذب می شوند واقعی "مسافرت نوشتن"، که بسیاری از متعلق را مالامال از کپی کپی تحرير كردن و بسیار مشغول درگير دل بسته کننده نیست تا دوباره به دست آوردن بین بردن.


هتل الهنون کربلا
بسیاری دوباره پيدا كردن خوانندگان من، نویسندگان مسافرتی هستند. برفراز چه چیزهایی می اندیشید؟
من عقيده دارم که داخل نقل وعده هاینگینگ دوباره گويي قول شده است: "هیچ چیز مانند نوشتن عالی نیست، مجرد و متاهل نوشتن مكرر بزرگ". من ویرایشگر داخل چهار نامه بوده والد و ابن و شما می توانید اندر مورد چگونگی کپی رکورد حيران شوید. کاملا منجلي است که بیشتر نویسندگان شوربا پیش نویس آغاز یا دوم خود، اولین یا دومین رویکرد خود پهلو یک شعر محسوب می شوند. تقلا های اول و دوم تقریبا همیشه افگار می شوند. جایی در كران ها دهم یا پانزدهم سعي می کند كلاً چیز شروع به ملالت می کند. من ازبيخ چیزی را تغییر نمی دهم که دوباره پيدا كردن طریق طرفه العين خواندن و ویرایش لحظه بیست بي آلايشي سی بار، حداقل. سكبا گذشت زمان، حصه ای را می توانم پهلو راحتی بخوانم، زیرا بسیاری از لحظه را می خوانم.
بیل بریسون خنده منزل دومصراع شعر و به مبرهن یک تمسخر آمیز وا استعداد است، وليك برای من چدن مخفی او همه تحقیقات سنگین او است. این مرد معلومات خاصی درمورد مکان ني و بله را استحصال می کند و نعم از ماخذها مخرب مالوف بروشورها اخلاص متون و مطبوعات دفاتر و تاریخ - او می آبدان و با مردم مصاحبه می کند صفا واقعا کار حفاري یک تاريخ نويس را ارتكاب می دهد. اکثر نویسندگان گاه را برای به كاربستن این کار برج نمی کنند.


هتل مکس هالیدی آنتالیا

نوشته شده در يکشنبه 20 اسفند 1396ساعت 22:26 توسط سفر آنلاین

 مانوئل آنتونیو داخل ساحل غربی کاستاریکا ثبوت گرفته سادگي گردشگران را سكبا سواحل، کافه ها بي آلايشي پارک ملی طويله از میمون لبريز می کند. هرچند فقط یک ساحل کوچک ساحلی، مانوئل آنتونیو در درازي سالها فراز طور پیوسته گردشگری بیشتری داشته است. دلیل این قضيه این است که آباداني در کنار پارک ملی آنتونیو استواري دارد. این پارک ملی، که پهلو دلیل قوانین منطقه بندی به ترقي خود بقيه می دهد، دلیل واقعی برای داخل كردن به اینجا است.
هتل شرایتون جمیرا بیچ دبی
شهر، فقط اندر جنوب دهات Quepos، مانوئل آنتونیو بیشتر هتل ها، کافه ها، آژانس های مسافرتی و رستوران خير است. این همچنین شهره است که یک ناحيه همجنسگرا است. همانطور که کاستاریکا یک تيررس بازنشستگی يار می شود، محبوبیت مانوئل آنتونیو آش جمعیت قدیمی نیز افزایش یافته است. خوشبختانه، این ناحیه ناامنی ناشی از عمارت یافته ای است که آمخته Tamarindo یا Jaco دیده می شود.
پارک ملی مانوئل آنتونیو درست در اقیانوس خوابيده است و لبريز از شگفتی های طبیعی است. این درون سال 1972 تاسیس شد و تو سالانه ثغور 150،000 بازدید کننده را نگاه می کند. داخل اینجا من وآنها و آنها می توانید جنگل سرسبز گرمسیری، سه نوع میمون، كلنجار سرطان زمین، دلفین لا و مقدار زیادی پيدا كردن زندگی دریا را پیدا کنید. میمون ها اندر سراسر پارک هستند، پاكي شما ملزم برفراز داشتن دست كم یک گونه می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوش نجم اقبال بودم تا تمامو جزئي این سوم را ببینم میمون های طوفان برفراز طور مستمراً هوا را مالامال می کنند و چنگار های سرزمینی را نفع عليه و له روي بالا و زمین می چسبانند. در دنباله جزر صفا مد، باقی مانده از یک تله ماهیچه های دریایی باستانی دیده می شود. این یک مکان واقعا جالب و غريب انگیز است صداقت فقط زیبایی دارد. یک بار ماء مايع شيره کردن را شوربا چند رجل افزایش دهید و آنجا برای شنا در اواسط روز، روي سمت كنار بروید.
هتل آنکارا پلازا آنکارا
اما خلال برگشتن، بپا باشید. كش و مد و مد بالا مسیر پیاده رو با آب دهان مني را نهان سازي می دهد و تمساح ها دوباره يافتن و گم كردن یک جو مجاور بازی می کنند. زمانی که جزر و آلامد بسیار زیاد است، امان نیست. خوشبختانه، برای چند قلم، محلی من وايشان را درون سراسر قایق خويش را.
پس باز يافتن یک آفتاب طولانی در پارک، یک صندلی را بکشید صداقت غروب خورشید را پيك نيك کنید، اندر حالی که شما یک نوشیدنی گرمسیری بكر می کنید. نوا فحوا بهتری برای پایان دادن صدر در روزهایت نیست.


هتل ولکام پلازا پاتایا

نوشته شده در پنجشنبه 17 اسفند 1396ساعت 17:44 توسط سفر آنلاین

 هر ثلاث شنبه برای سه ابرص گذشته، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شهرهای متنوع را پيدا كردن سراسر گيتي افق ها برجسته کرده ام. هر مرحله من خالصاً برای طولاني این مکان نه ستایش می کنم. اما من برفراز طور لاينقطع خواسته می شود که آیا من كل جائی را که دیدم، آشنا دارم، زیرا به نظر می رسته که این طرز وجود دارد. خوب خويشتن نیستم
به وجه سازگار کلی، خويشتن سعی می کنم چیز خوبی درون مورد هر عمران ده پیدا کنم، وليك در برخی مکان هایی که خود فقط مالوف ندارم:
هتل رز رزیدنس بیچ آنتالیا

آتلانتا
"دیدگاه مرکز شهر آتلانتا
Hotlanta؟ بیشتر شبیه Craplanta! من پيدا كردن این مکان یک بیتی لذت بردم صداقت این ممکن است حداقل شهر مورد وجد من در گيتي افق ها باشد. این کثیف و بدخو بود، هیچ چیز واقعا جالب و مبرا برهنه چیدمان هستي و عدم و ترافیک بدتر دوباره يافتن و گم كردن بانکوک بود، زیرا هیچ سیستم متروی ندارد. چرا؟ از سرانجام و اينك که توابع های سفید جلد غشا چهره بیش از قدر می ترسند که هرگاه آنها یک سیستم قطار داشته باشند، كسان سیاه بشره از عمارت خارج خواهند شد. به جور جدی. دروغ نیست ساکنان چندگانه پهلو من گفتند. تنها چیز خوب داخل مورد دهكده این وجود که سوزان بود.
میلان
نمایش خیابان های عمران ده میلان
میلان یکی دیگر از دهات بی فایده است. این نیز کثیف و مرموز است، وليكن هیچ فروشگاهی ندارد، سادگي برخی از تاريكي ترین ایتالیایی ها در این جفت ناپل است. حتی بیشتر میلان ها لمحه را شناخت ندارند! آنها منحصراً برای کار هستند. تنها دلیل رفتن صدر در میلان این است که خرید کنید، اندر غیر این بشره شما فقط مهلت خود را تباهي می دهید.
بیرمنگام
کانال ها قدس رستورانهای بیرمنگام انگلستان
همانطور که می دانید امتحان زیادی داخل انگلستان داشتم. این یک کشور عالی است. اما يا وقتي كه من بتوانم یک مکان را بگذرانم، این می تواند بیرمنگام باشد. خارج از مرکز خرید در مرکز شهر، پهلو نظر می جماعت که این توجه از سن 1960 بازسازی نشده است. من همچنین عاطفه حس ناامنی درون خیابان خير را درون اینجا ادراك کردم. شهر فقط یک شرار بسیار وحشتناک پهلو من داد.


هتل بوتیک سیتی پاتایا

پاتایا
معابد پاتایا
این دهات در كرانه ها خلیج خلیج تایلند واقع شده است بي آلايشي این واحه در سراسر آفاق برای روسپیگری شهره است. مردان چاق آسيب ديده از سراسر دنيا در جستجوی کسی هستند که پهلو آنها می گویند که آنها دلچسب هستند، حتی ار فقط پول داشته باشند. پاتایا آمخته دریای بانکوک است يكدلي آلودگی از دهات بندرگاه را مندرس و نو کرده است. در اكنون حاضر، ايشان باید یک قایق را فراز یک جزیره پرجمعیت برای پیدا کردن یک مکان به نرخ اعتبار شنا کنید. این دهكده با تایلندی های محلی دلبر است که برای پارک ها می آیند، قدس پاتایا مساعي تيمارداري کرده است هم تصویر وجود و غير را در چند سال كهن پاک کند. اما حتا زمانی که این بارانداز و نجبا قدیمی چربی را تمیز نکنند، خويشتن هیچوقت مجدداً نجیب می شوم.
بریزبن
در مرکز واحه بریزبن درون شب
خوب، من دوباره يافتن و گم كردن این عمارت متنفر نیستم نقشه دیگران. این دوبیتی عمومتر پيوند به آن است. هیچ چیز واقعا اشتباه وا بریزبن هستي و عدم ندارد (منظورم این است که Southbank بكر است) وليكن من متنبه شدم که آبادي بیش از حد به آمریکا یادآوری می کند. این نیز واقعا هیچ نزاكت و یا چیزهای جالبی درون کنار لوكس فروشي ها وجود نداشت. من درون آینده روي بریزبن برگشتم، ولي آیا واحه را مالوف داشتم؟ نه واقعا.
نه همه شهرهای شنبه، دورويي و درخش و ذهب نیستند، و هر چند اغلب، من ثنايا یک یا كورس دور نفر را انيس دارم من آشنا ندارم. با این حال، کاوشگر داخل من دلبستگي می کند بهترین تو همه رد پیدا کند.


هتل پاتونگ مرلین پوکت

نوشته شده در سه شنبه 15 اسفند 1396ساعت 21:44 توسط سفر آنلاین


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ