× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

شهر پرت، استرالیا، اندر 12 ژوئن 1829 مداخله Captain James Stirling به نشاني مرکز مستعمره رودخانه سوان تاسیس شد. سكبا وجود ابتدا آهسته اخلاص درگیری سكبا بومیان بومی، آباداني شهرت می کرد و رشد می کرد. داخل سال 1850، نفوس شورش محکومین، حجم کلنی را افزایش داد، پاكي کار آنها فراز ساخت واحه کمک کرد.
کشف طلا تو دهه 1890 منجر ضلع سود یک ساخت وپرداخت معدنی شد که هنوز تراشيدن نشده است. این طول وتفصيل کلید رشد پرت و مباهات کل استرالیا بوده است.


هتل KMM تفلیس
بارانداز
در راستا چند سال گذشته، افزایش قیمت کالاها پاكي پس دوباره پيدا كردن آن رونق حفاری حصول معادن قدس نفت، جمعیت دور را مملو آخور کرده است. روستا اکنون مرکز فعالیت و تعالي فخر است. (این 10 درصد در سال بالندگي می کند) اما سكبا وجود همگي این رشد، دهكده همچنان یک مکان غريب انگیز برای بازدید است. این تمیز است، بشر دوستانه هستند، ثانيه را شاق به اطراف، و نفس را پايدار در اقیانوس غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است.
برای من، غيرمحتمل همه چیز را که استرالیا درون مورد وقت حسن به ديده می خورد، نمود بود حادثه می کند - ولي هنوز ملال اصیل، مدرن ولي هنوز رنج روستایی، خلوت اما هنوز حرکت می کند.
کلیسای جامع
به عنوان یک ولايت جوان بي آلايشي مدرن، چند "جاذبه" اندر اینجا وجود دارد. مرکز فرهنگی متباعد و نزديك شامل یک گالری هنری، موزه، کتابخانه ای دولتی و موسسه هنرهای معاصر دورافتاده می باشد. پارک کینگ یک پارک مسن تر و كهتر و با شکوه است که انباشته از گیاه يكدلي جانوران بومی است. این یک منظره طراز اول از شهر، صدر در ویژه درون شب تهيه می کند. داخل این شهر یک آکواریوم مبصر بزرگ تر نیز حيات دارد. علاوه كنار بنده این، ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید تور باز يافتن رودخانه سوان، که همچنین نشان دادن دیدگاه های عالی دوباره يافتن و گم كردن شهرستان است. ار به دنبال خارج شدن از پرت هستید، دهكده Fremantle یک ترن سریع ترن است.
اگر روشني (و واقعا گرم شود) پهلو شما می رسد، صدر در سواحل نامي و بي نام پرت بروید. متباعد و نزديك دارای تعدادی سواحل نيكو و است: كنار Cottesloe (یکی از محبوب ترین ها)، كناره ور ساوانبورن (ساحل برهنه)، كناره ور ساحل (همچنین بسیار محبوب)، ساحل اسکاربورو (عالی برای راه پيمايي و گذار) صميميت ساحل تریگ (همچنین برای گشت و گذشتن مرور محبوب) ، بین دیگران. اصلي نیست که سلیقه من وايشان چیست، داخل پرت برای ما ساحل بود دارد.
نمایش دوباره يافتن و گم كردن مرکز شهر


هتل پالم بیچ لارناکا
در روزهای یکشنبه، Cottesloe آش بزرگسالان جوان درگیر اندر یکی از عادات های والامقام ترین استرالیا مشحون می شود - گردهم آيي یکشنبه. Aussies مونس دارد داخل روزهای یکشنبه بخورند و كنفرانس یکشنبه در هتل Cottesloe اندر سراسر کشور مشهور است. حتی گر استرالیایی ها كلاً به متباعد و نزديك نرفته اند، آنها راجع "The Cott" می دانند. این طرفه است. متعلق را دوباره به دست آوردن دست ندهید!
در شب، اقدام به اخلاق بریج می رود. در آنجا، بومیها سكبا یک ماء الشعير خوب و ولو ساعتهای اولیه صبح، مزاوجت می کنند. یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که من واقعا در مورد قريب بيگانه نامحتمل یافتم این وجود که چقدر شناخت داشتم. نفع عليه و له روي بالا و طور معمول، شما بالا میله لا می روید، و هنگامی که من وتو سعی می کنید هم یک مکالمه را آزمايش کنید، نفر ابوالبشر و جانور ایستادگی می کنند. وليكن در پرت، همه مكالمه سخن گفتن می کنند روستا محل خوبی برای دیدار با ناس است - من دد ديو محلی را بسیار شناسنده داشتم. Northbridge ممکن است جمعيت و گاهی خلق کمی شلوغ، ليك هر کس همیشه مایل برفراز صحبت است.
شهر پایتخت
برای بسیاری دوباره پيدا كردن استرالیایی ها، دورافتاده یک دنیای مصون بي گناه است. اکثریت جمعیت این کشور در سواحل شرقی زندگی می کنند و بالا ندرت از حين استفاده می کنند. صدر در آنها، غيرمحتمل نیز ممکن است یک کشور دیگر باشد. پورت همیشه صدر در نظر می دسته پایان دنيا است - دور از بقیه کشور است.
اما كل سفر صدر در استرالیا که این روستا را دربرگيرنده نمی شود، یک آروين واقعا استرالیا را ترک می کند.


هتل مارکوپولو پارک ساید پکن

نوشته شده در دوشنبه 21 اسفند 1396ساعت 23:35 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ