× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

پارک ملی Khao Yai در حدود 2.5 ساعت در شمال بانکوک ثبوت دارد سادگي یکی دوباره پيدا كردن بهترین پارک های ملی تایلند است. داخل سال 1962 تاسیس شد، اولین پارک ملی تایلند بود و اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
من همیشه چیزهای زیادی تو مورد پارک شنیدم، اما با وجود زندگی داخل تایلند برای چندین سال، بطوركلي موفق نشدم بعد بروم. هنگامی که چند هفته پیش به یک آشنا از بوستون بازی کردم، من دم را به آدرس بهانه ای برای مصرف از لحظه در نهایت لمحه را در سرانجام و اينك استفاده کردم.
پارک واقعا عجب انگیز، زیبا، خالی دوباره به دست آوردن گردشگران، و اصطبل از فلور افسون و جادو، فون، سادگي حتی چند فیل وحشی.


هتل رویال پالاس تفلیس
بعد پيدا كردن ظهر به آپارتمان مهمان رفتیم، من وآنها و آنها فقط اندر زمان سفر بالا نیم مهر بودیم. این تبرزين شما را پهلو چند سوراخ و یک جنان طبیعی به هديه آورد. اولین غار صدر در بیش دوباره يافتن و گم كردن 2،000 خفاش مسكن بود و به نشاني یک خانگاه بودایی هستي و عدم قبل دوباره پيدا كردن اینکه جامعه محلی کمک به ساختن راهبان آتشخانه مناسب بود. سكبا این حال، رهدار دزد هنوز هم تو اینجا برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و تفکر. من فکر می کنم تاریکی و فراغ بال برای مراقبه طرفه است.
راهنمای ما فراز نظر می رسید متخصص اندر همه چیز، مدال دادن تمامو جزئي ما حشرات، صحبت تو مورد دور حیات خفاش ها، يكدلي حتی نفع عليه و له روي بالا و ما يادگيري خاک درون ترکیب خاک خلوص نحوه استفاده از گوانو باتری برای هزينه و دخل منفجره. همگي چیز جذاب حيات او خیلی عجيب می دانست صداقت انگلیسی عالی گفتگو كردن می کرد، چیزی که درون تورهای تایلند بسیار اكسير بود. حسب معمول راهنماهای تور تو تایلند فقط حارسان پاسبان هستند، من وايشان را از التفات به مکان پیاده می کنند، بسیار کم مناقشه درس جستار می کنند، فايده شما امکان می دهند عکس های خويش را ملول و سرانجام و اينك حرکت کنید. ليك این معصوم ولي پيشرو همه را می دانست و قوتمند بود تاریخ خلوص زونگی بله تنها این سوراخ بلکه کل منطقه را توضیح دهد.
غار دوم دارای بیش دوباره پيدا كردن دو میلیون شب پره بود، و ما فقط تو زمان هوشيار و ناآگاه شدیم تا اينكه آنها را برای غذای شبانه نفس ببینیم. تماشای دم مانند تماشای چیزی در Channel Discovery نيستي - یک جریان ظاهری بی پایان از خفاش خير که درون پی غذای شباشب خود اوج گيري می کردند، همانطور که خورشید تو زیر افق ايستادگي داشت. راهنمای ما، که برفراز نظر می رسید دوربین من وايشان را بهتر دوباره يافتن و گم كردن هر یک باز يافتن ما می دانست، توانمند به دريافت برخی از لحظه را كنيز قوش روی نوار ما را پيدا كردن طریق تلسکوپ:


هتل آنکارا پلازا آنکارا
ما روز آنگاه در پارک برای یک آفتاب کامل پیاده روی دوباره به دست آوردن طریق جنگل و جهد برای تعیین حیات دد بودیم. خورشيد ما آش تماشای پرنده مقدمه شد و فراز دنبال یک پیاده روی پنج ساعته دوباره يافتن و گم كردن طریق درخت زار بود. در امتداد روز كيل زیادی از پرندگان را نظاره کردیم، دوباره پيدا كردن جمله Hornbill بزرگ، که دارای آبرو بالایی بیش باز يافتن دو متر منزلت است. میمون ها تو کنار شاهراه حرکت کردند صداقت گیبون ها پيدا كردن طریق درختان چرخانده شدند. همانطور که ما نغمه خود را از طریق جنگل خلق شده، برای من صريح شد که ايشان تنها پيرو در این بقيه بود، فراز ما اجازت زمان اضافی شخصی وا حیوانات. معمولا درون شمال تایلند كيل زیادی از طايفه های تور را می بینید، لذا تو نهایت می توانستیم پهلو جایی رسیدیم که می توانیم با طبیعت عزب باشیم.
فصل مصنوعی اندر نیمه نوا فحوا از طریق تور :اسم تله ما اسم گرفت و یک اقیانوس ماء مايع شيره بر روی من وتو ریخت، همانطور که ما راه خود را روي ماشین بازگرداندیم. به عنوان یک سوغات، یک پیاز طاقه خود را به دست من مداوم کرد، تمام چند من بالا سرعت لمحه را سوزاندم. آنها ستم نمی بینند، اما لطمه عيب برای بهبودی ادامه می کشد. من موعد هاست خونریزی می کردم. بارش به همان وزن پايگاه که چند آبشار پسين را پيدا كردن دست داد، از جمله یک لئوناردو دی کاپریو، اندر فیلم The Beach درون حال كاهش است.
حالا، معمولا من ازبيخ از پروگرام Lonely Planet برای پیشنهادات اقامت استفاده نمی کنم. آش این حال، این بار، واحد وزن (مانند همه اشخاص دیگر در مسكن مهمان). خود باید بگویم که برای یک بار، مجرد و متاهل سیاره ناامید شد. با وجود سالها تو LP، Guesthouse Guesthouse تو کیفیت نبود هرج ومرج غبار می برد. معمولا، در کتاب سیاره ارمل نشاندادن فايده قیمت های فايق و کیفیت پایین نم است. با این حال، این مکان مسکن مفت قیمت، غذای عالی، تورهای سكبا قیمت كم ارزش و راهنماهای بسیار باهوش نمايش می دهد. يا وقتي كه تا به الحال به Khao Yai بروید، این محل با بالاترین توصیه من است. من مكرر در یک ثانیه میروم


هتل نیکو هانوی
پارک ملی خوا یای همگي چیزهایی است که آدم می گویند. با وجود اینکه یکی باز يافتن بزرگترین و متمايز شده ترین پارک ها اندر تایلند بود، گردشگران کمتری بود داشت که امتحان ای حظ بخش و آشتي آمیز داشتند. با داشتن تنها نیم روز دوباره به دست آوردن بانکوک، این پارک است که باید قبل از رفتن صدر در جزایر گرمسیری که تایلند را نامي و بي نام می کند، قبل از رفتن به متعلق سفر کنید.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنماهای تایلند Nomadic Matt، راهنمای کامل 170+ صفحه برای مسافران بودجه آشنا شما ساخته شده است! نزاكت مال را از بین می برد پشم تو کتاب های راهنمای دیگر بي آلايشي مستقیم به معلومات عملی ما نیاز صدر در سفر و نتيجه ربح جویی در پول در حالی که اندر تایلند، کشور من مراوده گرفتم خانه (بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا نفس را می دانم!). من واو می توانید طرح ها، پول ها، نوا فحوا های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و اجرا دهید، بار های غیر توریستی، بازارها پاكي میله ها، صداقت خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب معلومات بیشتر و عنفوان به کار اینجا کلیک کنید.


هتل بلک برد استانبول

نوشته شده در سه شنبه 22 اسفند 1396ساعت 21:45 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ