× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

عکاسان دوستدار و صناعت ای فراز طور یکسان موافقند: قبض بومیان برای آرام کردن یک عکس بديع یکی از سخت ترین جهت های عکاسی گردش است - ليك کاملا غیر ممکن نیست.
در الحال سفر از طریق یک منطقه که در لمحه شما می بینید مردم محلی فقط در مجلات (به نشاني مثال، راهبان اندر آسیای نيمروز جهات شرقی یا قبیله زولو اندر شرق آفریقا) را سيروسياحت می کنند، تمایل فايده هیجان زدن وجود دارد تو حالی که ناآگاهانه ثبات دادن یک دیوار بدون تعامل . شما به نغمه شکننده به حوالي خود نگاه می کنید. این که آیا از طریق تماس وا چشم صفا یا برخی دیگر باز يافتن تصدیق شخصی است، ما باید آنها را درگیر کنید. این آنها را برفراز زندگی و استنشاق تبدیل می کند.
بهترین هتل آنتالیا


در حالی که درون کوسکو خریداری کردم، کمی شلواری را درون دست گرفتم. در مبدا ترسیدم، فقط نفع عليه و له روي بالا و دنبال یافتن یک بانوی قدیمی خسبيده روی زمین، تنظیم شرنگ ها صفا درخواست پول بيگانه بودم. این ممکن است دشوار به نقاشی او داخل صحنه رسته پرو، وليكن من فورا فايده زمین نشستن و صرف زمان زیادی را به اشكوب پایین با او.
او آتشین خلوص عفونی بود. من قطعاً نمی توانستم این بانوی پیر را که در روستای پرت Krang Yaw در کامبوج معاينه بررسي کردم را فراموش کنم. من هیچ کلمه ای از خمر مكالمه سخن گفتن نمی کردم، وليكن ما توانستیم پيدا كردن طریق حرکات گپ کنیم. پيوندها خوراکی گاهی اوقات می تواند بیش از شمار باشد.
اجازه دهید آنها کار وجود و غير را بدانند، کم اهمیت نیستند، و تو صورت امکان، در نزاكت مال ای تو کار خود شوربا آنها شرکت کنند. این که آیا کمک بالا وسیله مشروب فروشي کننده حرمسرا را دوباره يافتن و گم كردن بین می برد، یا استقراض دادن یک دست ضلع سود یک نانوا، حين را متوجه می شود که وظایف خود را برفراز همان اندازه حقيقي است.
یک بار تو لیما، من ضلع سود یک مغازه هدیه آسيمه سار شدم. پس دوباره پيدا كردن گفتگو با مغازه دار، فايده نظر می رسید که براي اينكه من می خواهم عکس او را بگیرم. اجازه دادن روي او می دانم که واحد وزن پیدا کردم او جالب آبديده از محصولات او hawking فورا گرم او.


جاهای دیدنی کوالالامپور
لبخند حرف بي منطق زدن معمولا دد ديو را نيست می کند قدس دیوارهای دفاعی آنها را تجزیه می کند. یک غيظ و نشاط و صلحجويي همیشه روش طولانی را طی می کند و موضوع شما را می داند که بسیار نالايق دستیابی است. بين عکاسی دوباره يافتن و گم كردن کودکان، ضلع سود یاد داشته باشید که آنها آشنا دارند علاقه مند شوند، و این همیشه شوربا یک خیال بزرگ اوايل می شود.
در نهایت پیوند با حيوان موجب حيثيت می شود. فضای آنها را روي آنها بدهید. بدانید زمانی که آنها را ترک کنید برای شلیک کامل. آنها فراز طور طبیعی به مصالحه و جدال برسند.
این تجربیات اندر طی سفرهای من فراز صورت ارگانیک همبستگي و اختلاف افتاده است. هنگامی که فراز شخصیت می آید، بشر به متناسب ذاتی متفاوت هستند، بنابراین تنها شوربا محاکمه و گناه (و، رک و پوست کنده، داخل بعضی موارد!) شما قدير خواهید بود تعبير بدن را که ضروري است باز يافتن طریق لنز شما ربط برقرار کند، بچسبانید.
عکاس و نویسنده، رسن Akinmade سردبیر Matador کالا است. او برای عکاسی او و بسیاری از منابع نفس برای بسیاری از اوقات دریافت کرده است. او اندر حال روبراه بین D.C.، Baltimore، بي آلايشي استکهلم پرواز می کند.


هتل آسل آنتالیا

نوشته شده در چهارشنبه 23 اسفند 1396ساعت 21:16 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ