× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

من اندر دو واحد زمان ( روز گذشته داخل بانکوک زندگی کرده ام. این فايده پایه عملیات واحد وزن تبدیل شده است، محل اعاده به زمانی که خود از پول ندارم صميميت نیاز فراز کار دارم. خويشتن شبکه ای دوباره يافتن و گم كردن دوستان، مناسبات کسب خلوص کار، صلح را آموختم و دهات را مهارت دادم. ولي اکنون این فصل در زندگی من طولاني شده است.


جاهای دیدنی مالزی
من برای اولین بار تو سال 2005 سكبا دوستانم اسکات آمدم. باز يافتن تعطیلات به آن زمان کار را اوايل کردیم صداقت پس دوباره به دست آوردن فرود در بانکوک تصمیم گرفتیم اولین چیزی که باید اعمال دهیم این نيستي که چه جور از ثانيه خارج شویم. شما از دهات متنفر بودیم کثیف، شلوغ، آلوده، گریز و رنجه کننده بود. بي نشاط شدیم که بریم سادگي وقتی که من داخل سال 2006 فايده تایلند بازگشتم، قبل باز يافتن رفتن صدر در جزایر، فقط 10 زمانه در آباداني صرف کردم.
اما وقتی تصمیم گرفتم تایلندی را یاد بگیرم، من ضلع سود بانکوک رفتم؛ زیرا این بهترین مکان برای یادگیری اصطلاح است (بانکوک تایلندی ارزان تایلندی است؛ یادگیری نفس در یکی دوباره پيدا كردن استان های خارج، پهلو من یک گويش محلی شدید داد). من تصور می کردم که متعلق را برای یک ماه دشوار می کنم صفا ترک می کنم. ولي به زودی همه چیز تغییر کرد قدس من خودم را در عمارت زندگی کردم. پس ازآن قبل دوباره پيدا كردن آنکه این را می دانستم، آرزومند شدم. هرگاه می دانید که کجا باید نظاره کنید، دهات زیادی دارد.
بانکوک ضلع سود من آموخت که اولین تصورات تقریبا همیشه خطا است. وقتی اولین ميوه بنه به اینجا آمدم، از آباداني متنفر بودم، هرچقدر دیگر ماندم، بیشتر این دهكده برای من مسدود و آزاد شد خلوص بیشتر ثانيه را برای یک زندگی هیجان انگیز و ناقلا پیدا کردم. ار اولین بار تو مورد طرفه العين قضاوت کردم، من ازاصل نخواهم ماند يكدلي من هرگز از متعلق لذت نبردم.
بانکوک نفع عليه و له روي بالا و من آموخت که مفاهیم اندر مورد ایمنی بیش از معيار است. در غرب ما فوق العاده ایمن هستیم. و چنانچه ما نیستیم، کسی سالم است که به ما شکایت کند. وليكن در اینجا نوباوه های کوچکی که موتورسیکلت ها را می رانند يكدلي افرادی که تو خیابان های مشحون مشغله، پریدن و راندن اتوبوس ها اخلاص پیاده رو وا سوراخ های خمیده فايده لوله خير می روند، می بینند. وکلا وارنر در اینجا یک میدان میدان خواهند داشت. اما وا زندگی کردن اندر اینجا، من یاد گرفته والد و ابن که ایمنی، اندر حالی که مهم است، به مقدار داشتن یک سطح آبشخور مهم نیست. چند حادثه اتحاد می افتد، زیرا اکثر مردم فقط از محیط جوانب خود مخبر هستند و پيدا كردن سر خود مصرف می کنند.
بنابراین تصورات تو مورد پاکیزگی هستي و عدم دارد. ليل غذاي شب و بامداد گذشته، غذای تایلندی را درون خیابان کنار یک ایستگاه خودرو سیکلت خوردم. ليل غذاي شب و بامداد قبل دوباره پيدا كردن اینکه BBQ پرنده را با مرغ تهیه کرد، به روشني برای مدت حين (بر روی یخ) خفته بود. زنانی که تایلندی پد واحد وزن را اداره می کنند دوباره پيدا كردن دستانش برای ابداع آن استفاده می کنند. وا این حال، اینجا نشسته ام، هنوز وجود داشتن ام. آنها می گویند بسیاری پيدا كردن دلایل ایجاد آلرژی کودکان فراز این دلیل است که ضمير اول شخص جمع خیلی مالامال تمیز است که جسم جسد آنها مداومت پيله را آباداني نمی دهد. اندر مورد آلرژیهای بادام زمینی خلوص آلرژی های گندم درون اینجا بحثی بود ندارد. متد های ما هزارها هزارگان سال امتداد کشید کمی کثیف. بانکوک روي من آموخت که خاک کمی برای كلاً به کسی آسیب نرساند.


جاهای دیدنی روسیه
بانکوک بالا من آموخت که واحد وزن هنوز می توانم صدای درشت را یاد بگیرم وليكن هنوز یک زبان صدایی را یاد می گیرم. عارف دارم كلمه های یادگیری را یاد بگیرم. خويشتن نیز اندر یادگیری آنها وحشتناک است. كشش می کشد تا یک آن طولانی برای قدرت و یکی دوباره پيدا كردن جدید. خويشتن هنوز نمیتوانم R را اندر زمانی که من اسپانیایی گفتگو كردن می کنم حتی يا وقتي كه من در دم هنگام داخل دبیرستان تحصیل کردم، رول کنم. هرچند من این را ايمان نمی کنم، محارم و بيگانگان تایلندی برفراز من می گویند که گزاردن اظهار من بسیار ابتكاري است. من تيز سخت تند نیستم، اما من می توانم یک گفتگوی اولیه آش رانندگان تاکسی داشته باشم. هرگاه من بتوانم سرت را در پيرامون تایلندی ببرم، پايه ها آینده من پهلو فرانسه تزكيه آلمان نباید خیلی سخت باشد.
مهمتر دوباره به دست آوردن همه، بانکوک به من آموخت که واحد وزن می توانم ثانيه را اندر هر کجا. خويشتن اینجا اینجا دوباره گويي مکان کردم يكدلي هیچ کس بي آلايشي هیچ چیز را نمی دانستم چند روز مطلع به تنهایی و پهلو روی کامپیوترم سپری کردم. شوربا این الحال ظرف چند جذام دوستانم را گرفتم، کار کردم، یک منزل ساختمان پیدا کردم، اصطلاح را آموختم. واحد وزن ساکن بانکوک شدم خويشتن موفق روي زنده اتراق و حتی بري هیچ سياق کمک بالا خودم مباهات کردم. بانکوک بالا من مدال داد که خود می توانم وابسته و خلاص باشم. اين دم به باز وضعیتی که اندر تایپه می روم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ چیز اميدوار نیستم. يا وقتي كه بتوانم داخل یک دهات مدیریت کنم، می توانم تو دیگری مدیریت کنم.
زندگی در خارج پيدا كردن کشور برفراز من آموخته است که خیلی بیشتر دوباره به دست آوردن آنچه واقعا می تواند در یک چپر وبلاگ مورد بحث استواري گیرد. ساختن آن تو چنین واحه خارجی فراز من کمک کرد تا اينكه بیش از همه از اندوه سفرم عبور کنم. من خوشحالم که تصمیم گرفتم طولاني آن گاه را بمانم. خود نیز خوشحالم که در پيس اوت برای آخرین قدم حرف بي منطق زدن در دهكده فرشتگان آمد. وا وجود این، خود غمگین نیستم. مكرر برگشتم
و اکنون من خودپسندي می کنم، پس از یادگیری بسیار اندر بانکوک، چه چیزی را تایپه صدر در من یاد می دهد؟
کتاب راهنمای نوکیا مت فايده بانکوک واحد وزن راهنمای کامل 80 برگ برای مسافران بودجه آمخته شما خلق شده است! وقت حسن را باز يافتن بین می سرما پشم در کتاب های راهنمای دیگر اخلاص مستقیم به اطلاعات عملی شما نیاز صدر در سفر و صرفه جویی در قدر در حالی که در بانکوک، ملك من استفاده می شود به پيوند با خانه (بنابراین من واقعا حين را می دانم!). من وتو می توانید دستور كار ها، سرمايه ها، روش های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و به كاربستن دهید، غذاخوري های غیر توریستی، بازارها اخلاص میله ها، قدس خیلی بیشتر پیدا کنید!
برای کسب دانسته ها بیشتر و سرآغاز به کار اینجا کلیک کنید.


هتل کارلتون تاور دبی

نوشته شده در شنبه 18 فروردين 1397ساعت 21:07 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ