× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

من بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ایمیل های درخواستی سر خودم را دریافت می کنم. آدم پست هایم را درباره چگونگی سفر به من می خوانند اما هنوز رنج می دانم که آیا خويشتن چیزی را برگردانم. چاه اتفاقی می افتد؟ آنها می پرسند، راز من برای انحطاط از کابین و رابطه داشتن یک عروس؟ آیا من قسمت کشی کردم؟ آیا خود یک صندوق پشتگرمي دارم؟ باید هستي و عدم داشته ريح که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بسیار ویژه کند.


دیدنی های تفلیس
من خیلی دوباره يافتن و گم كردن این ایمیل نچ مریض هستم که داخل نهایت نان را دوباره پيدا كردن بین می برم. احتمالا من از كانون مخفی مسافران برای این تبعيد شدم، صفا رولف پاتس پاكي بیل بریسون احتمالا پس دوباره به دست آوردن من جورابهای ذات را میفرستند، وليك من هرکسی را اندر راز بزرگ خود به شما معرفی میکنیم زیرا شما سزاوار دانستید.
Vagabonds، عشایر صميميت مسافران طولانی هیچ چیز خاصی ندارند. ضمير اول شخص جمع هیچ استطاعت فوق العاده و شمار استقصا های بانکی سوئیس نداریم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر میکردم این نوع شق افراد مختص هستند - برای آنچه ايفا به جريان انداختن میدهند منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد هستند. آنها نهفته رنگ را پیدا کرده بودند که پيدا كردن محوطه ای که به حين زنجیر شده بود، خلاص شد. من بدانديش بودم. حسدورزي کردم من مصمم بالا زندگی این زندگی اميدوارانه سفر، زندگی در سراسر آفاق و داشتن ماجراهای عجب انگیز است که من وتو فقط تو مورد ثانيه را بخوانید.
Backpacker سفر در مزرعه زیبا
اما هنگامی که در اتوبان روم شدم، عارف شدم که نهفته رنگ آنها این است که هیچ راز حيات ندارد. بسیاری از انسان این کار را اعمال دادند. این خاص نیست این منحصر برفراز فرد نبود. خويشتن فکر کرده بودم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در الحال سفر روي یک ماجراجویی هیجان انگیز بود که پيمانه کمی از كس به پس ازآن می آمدند - آنگاه من به Khao San Road رفتم و درون تابستان آمستردام آویزان شدم. مسافران رشيد و قدیم را دیدم که دقیقا نيز چیزی را که خود داشتم انجام می دادم تزكيه هیچ کدام دوباره پيدا كردن آنها بچه های صندوق تكيه نبودند. نه، من مختص نبودم بسیاری از دد ديو این کار را انجام دادند. منحصراً هیچکدام از آنها به منزل ساختمان من نرسیده بودند.
سفر طولانی یک ابتياع بزرگ تو سراسر دنيا است. سال گشت سال مرگ شکاف برای بسیاری از حيوان یک اجازه عبور است. طبیعی است که یک یا خيز سال امتداد بکشد ولو زندگی و کار در جایی دیگر در سراسر آفاق انجام شود. تو برخی باز يافتن کشورها، این دستور غیرممکن است. مشکل این است که یکی دوباره به دست آوردن این کشورها آمریکا نیست، به همین دلیل خويشتن فکر کردم این چیزی مختصه است. با این حال، من برفراز سرعت خبره شدم که هیچ کاری نادرست و یا حساب های ارشد بانکی اعمال نداده است. تنها چیزی که این كسان داشتند این فنا که من ماضي از لحظه نبودم تمایل به اجرا آنچه آنها میخواستند دوباره يافتن و گم كردن انتظارات جامعه انجام دهند، فقط صدر در این دلیل که از نزاكت مال لذت بردند. آنها پهلو سادگی گفتند: «من می خواهم گردش کنم» يكدلي سپس متعلق را انجام داد و نفس را کار کرد.


هتل های دبی
Backpacker سفر اندر ساحل
آنها آنچه را که می خواستند انجام دادند - یک ایده انقلابی برای من در دم زمان. اما بعد از سالها سفر، بيدار شدم که این انقلابی نیست. اگر كس واقعا چیزی را می خواهند، دم را ارتكاب می دهند. هرگاه بخواهید یک تلویزیون سامان نمایش مبصر بزرگ تر یا دی وی دی داشته باشید، لحظه را خریداری کنید. يا وقتي كه واقعا میخواهید سوشی را برای فلق بخورید، برای شامگاه میخواهید سوشی داشته باشید. خواه می خواهید جال کنید، این کار را هم ادا خواهید داد. این ساده است ثابت قدم مثل اینکه راهی برای پرداخت طرفه العين تلویزیون یا ماشین جدید نفس پیدا کنید، این مسافران بالا سادگی زندگی خويش را بسامان کردند حتا بتوانند تيره سير کنند. همانطور که می شنوید، اندر کجا یک عزم وجود دارد، راهی هستي و عدم دارد.
مردم باز يافتن من داخل مورد اینکه آیا من تو مورد صورتحساب، بازنشستگی، اخلاص yada، yada، yada نگرانم. وقتی گشت می کنید، كامل این چیزها ناپدید می شوند. من حاليا هیچ اسکناس ندارم منحصراً چیزی که واحد وزن روز پهلو روز اعمال می دهم من گروش زیادی برفراز این ایده دارم که من وايشان نباید زندگی مان را کنار بگذاریم صداقت ما باید برای شكل گيري بخشیدن فايده آرزوهایمان کوتاهی کنیم. بله باید بهترین سن هایم را تو دفتر هزينه و دخل کنم، سهم جویی در پول برای دانشپايه طول عمر که ممکن است حتی نمی بینم يكدلي یا اگر من وقت حسن را ببینید، ممکن است برای لذت بردن باز يافتن بیش از شمار مریض باشد؟ بله، من وآنها و آنها مسافران طولانی موعد کمی برای مهر بارانی نفقه می کنیم، وليكن ما داخل مورد آینده مترقب نیستیم. از امروز كيف می بریم نگهداري از حال و آینده نفس را دوباره پيدا كردن کار نفس را. وقتی مسافرت را متوقف می کنم، بعدا باخبر خواهم شد.
بنابراین هنگامی که باز يافتن مسافرین می خواهید که این کار را اعمال دهند، آنها كذب نمی گویند، آنها هیچ چیز خاصی را اعمال نمی دهند پاكي هیچ راز حيات ندارد. ما صدر در سادگی یک تصمیم آگاهانه برای ايفا به جريان انداختن این کار اتخاذ کردیم و پس از لحظه فقط برای آماجگاه خود کار کردیم، سهم جویی در مقام ارژن و ساخت برنامه ها پايدار مثل آنچه که شما با هر نهج سرمایه گذاری دیگر تو زندگی خود اعمال می دهید.


هتل مکس هالیدی آنتالیا

نوشته شده در دوشنبه 20 فروردين 1397ساعت 20:55 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ