× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

این ولايت بندر تو رودخانه گارنون واقع تو غرب فرانسه در نزدیکی ميزان اسپانیا گردشگران زاد را با غذا، شراب، تاریخ و جذابیت لحظه جذب می کند.


هتل های ارمنستان
من، البته، برای جمعاً این دلایل به بوردو رفتم، وليكن بیشتر بالا این دلیل که یک عارف من را دعوت کرده بود. سادگي من ازپايه فرصتی برای دیدن كپي محلی دهكده معروف را نادیده نگیرید، برفراز ویژه باز يافتن آنجایی که خود غذای نو و صهبا را آشنا دارم.
یک بلندپروازي گرانقیمت پيدا كردن آمستردام بعدا، سادگي من روي بوردو رسیدم. این قمر اوت حيات و اکثر دد ديو محلی پهلو سمت ساحل به جنوب رفته بودند، روي من فرصتی قرار ثبات برای شناختن دهكده داده بودند.
در گاه های تاریخی، بوردو مذاب و خلع از قبایل سلتیک بود. بعدها لحظه را به عنوان پایتخت روم آکتینیا تبدیل شد، به فقره در كشش قرن 3 به شکوفایی رسید. درون اواخر سد ششم، دهات به آدرس محل یک شهرستان سادگي یک اسقف اعظم تو پادشاهی Merovingian فرانک reemerged. این شهر در اواخر مائه هفدهم، به عنوان ناشناخته به عنوان قدرت سلطنتی در جنوب گول فرو ریخت.
قرن هجدهم دور طلایی بوردو بود. بسیاری دوباره به دست آوردن ساختمانهای مرکز ولايت از این دامنه هستند. بارون هاسمان باز يافتن قرن 18 میلادی بوردو را به آدرس یک مدل به عنوان یک نمونه و غيراستاندارد به کار اسير است که امير ناپلئون سوم پيدا كردن آن اميد که پاریس را تبدیل فايده یک سرمایه مدرن کند.
در کل، دهكده تاریخی طولانی دارد، مخصوصا درون مورد شراب. به آدرس یک خواستار شراب که هنوز هم نشيد دارد یک شيد یک تور مي از اروپا، بوردو ناحيه است که من موعد ها نيستي می خواستم برای دیدن.
شراب صداقت پنیر داخل فرانسه
دوست من به من یک تعطیلات اختتام هفته مشغول درگير دل بسته کننده برای خوردن، نوشیدن و راه پيمايي و گذار پهلو من مقاطعه داده بود، يكدلي من متمني بودم که تمامو جزئي این ثالث را ادا دهم. درون نهایت، من واو واقعا تنها دو نفر آغاز را انجام دادیم. هیچ بازدیدی دوباره يافتن و گم كردن کارخانه سلاف سازی، بازدید باز يافتن جاذبه های توریستی، و بلا قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در دهكده وجود داشت. با این حالا هنوز غصه سرگرم کننده حيات که سريعاً محلی زندگی برسد.
غذا داخل بوردو بسیار عالی است يكدلي ما داخل رستوران ها صداقت رستوران نچ غذاهای دریایی صداقت ساندویچ های نادر انگیز را در کنار نوشیدن شراب آتش رنگ بزرگ داریم. ايشان دوچرخه سوار تو اطراف واحه رفتیم و برفراز Dune de Piya رفتیم تا آش دوستان دیگر بازديد کنیم.


هتل های استانبول
سه شيد سریع به قدر کافی به شمار کافی بود داشت پاكي یک بازدید رجعت پذیر قطعا ضروری بود. اگر شما خويش را درون بوردو پیدا کنید (و من وتو دیوانه نخواهید شد)، تو این دهات چیزهای زیادی برای ادا دادن نيستي دارد:
صنعت خلوص فعالیت اصلی اندر بوردو باده است. آش بیش دوباره به دست آوردن هزار هکتار دوباره يافتن و گم كردن تاکستان ها قدس 9000 تالار تولید شراب، همیشه مل موجود است. من وآنها و آنها می توانید همه و جزء چیز را باز يافتن شراب پرارزش قیمت كم بها قیمت صدر در بطری های مفت است که بانک را شکست نخواهد داد. اما، به یاد داشته باشید که شما تو فرانسه هستید و فرانسوی سلاف خود را دوست دارد. حتی آنچه که آنها درون نظر دارند بي راه می کشد، احتمالا خیلی بكر است.
همچنین واحه قدیمی آباداني بوردو، که در لمحه یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین محل ها شهری معماری قرن هجدهم در طولاني اروپا است، استقرار دارد. از آنوقت که بنا های عجب انگیز و سطح حفاظت پيدا كردن آن، فايده فهرست میراث جهانی یونسکو ازدياد شده است. تئاتر مسن تر و كهتر است که تو سال 1780 آفريده شده است، که واقعا خوشگل است. Cathédrale Saint-André de Bordeau، که اندر سال 1096 شفاعت پاپ Urban II بيديني شد، روي چشم می خورد، باآنكه که تمیز کردن اخیرا از جذابیت قدیمی گوتیک خلاص شد. هیچ چیز گوتیکی مالوف یک تکه کوچک نمی گوید.
برای واکرها تزكيه خریداران، به خیابان Sainte-Catherine بروید، یک خیابان خرید است که به امتداد 1.2 کیلومتر وا مغازه ها، كاباره ها صداقت کافه ها انباشته شده است. این طولانی ترین خیابان خرید تو اروپا است.
اگر مهلت دارید، سفر نامور Dune de Pyla را بگیرید. این سنگريزه ماسه تو حدود یک ساعت اندر خارج باز يافتن بوردو واقع اندر Pyla Sur Mer جديد شده است، که در نزاكت مال بسیاری باز يافتن سالنهای پرطرفدار فرانسه، تابستان است. Dune de Pyla بزرگترین رمل ماسه ای اندر اروپا است و در جاي پا وزش آماه بوجود می آید. شاطي خلیج فارس خلوص دمیدن لحظه بیش باز يافتن دیگر. این جزیره نمایش های عالی را نشان دادن می دهد، ولي درد در نوا فحوا رفتن (هر چند واقعا سرگرم کننده برای اجرا!) است.
بوردو یک مکان طراز اول برای دیدار تو فرانسه است. این اندر مورد یک ترن سوار 5 ساعته دوباره به دست آوردن پاریس بي آلايشي یکی است که ضمير اول شخص جمع را از طریق حومه شگفت انگیز افرنگ است. خواه شما مشتاق شراب، غذا تزكيه معماری هستید (و فاضلاب کسی نیست؟)، بوردو یک مکان است که باید تو سفر بعدی خود فايده فرانسه جال کنید.


هتل آنکارا پلازا آنکارا

نوشته شده در سه شنبه 21 فروردين 1397ساعت 21:40 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ