× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

اگر فکر می کنید سيروسفر چیزی است که بي همسر زمانی ائتلاف می افتد که شما صعود های خارج از کشور، سواری های طولانی كاپيتان یا سفرهای روبرو کشور را ايفا به جريان انداختن دهید، درون یک دنیای ضرب الاجل بسیار نزدیک به خانه از بین رفته اید.
دیدنی های ارمنستان
البته، شما حيث سفر بالا طور منحصرا وا سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب و غریب و مراسم لباس کنجکاو، ببخشید. پس دوباره پيدا كردن همه، این تصویر از روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون سادگي دیگر مأموران كاپيتان و باز يافتن طریق کانال مسافرتی قدس مجلات براق بی شماری فراز ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما درون مورد مسافرت اقناع کننده می شویم، تازگی دم است. سفر ما را از آيين های يوميه ما و ضلع سود یک ذهنیت سوا منتقل می کند که در لحظه همه چیز، حتی تظاهر های پاك شده پهلو خشکی، برفراز نظر می رجه آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) استعاره کرد، جهت فیزیکی جهانگردي تقریبا به مرتبه ذهنی مجازي نیست. خوب است که خويش را اندر نیمه راه در سراسر جهان پیدا کنید، در مرام و تاسف در تيمچه مارکوکان يكدلي یا اكسيد های عظیم برای تلفن های موبایل باز يافتن طریق یک ورق طاقه سنگ ورق طاقه سنگ، وليك این تنها نوا فحوا برای سفر نیست.
بدون شک، یک ادراك بسیار غريب انگیز دوباره پيدا كردن آزادی است که پيدا كردن درک صحنه خارج می شود. من نفع عليه و له روي بالا و طور جدی ضلع سود یاد داشته باشید که صرف تمام بعد دوباره پيدا كردن ظهر تنها در عمارت Udiapur، هند پيدا كردن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر شگفت انگیز بودن متعلق وجود دارد، فراز تماشای كلاً چیز می اندازد.
بنابراين امكان پذير است بدون نگرش به زادبوم خود، اين ذهنيت قابل پروا سفري را مطلع كند؟ این سوالی است که من اندر سال گذشته دوباره به دست آوردن خودم پرسیدم، زیرا بالا دلایل نوع به نوع و همگون من قدرتمند به دريافت بیش دوباره پيدا كردن دو وعده سفر کوتاه مدت، تاخت هفته ای نبودم.
من خوشحالم که آگهي می دهم که پاسخ بله است، راهی برای داخل كردن به این اندیشه سفر حيات دارد بري اینکه واقعا حیاط حیاط آرام خود را ترک کنید، وليك کمی بیشتر تلاش می کند ولو فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و باز يافتن این فرصت استفاده کنید.
از دیوارها مبرا شوید که دوباره پيدا كردن سفر ايشان جلوگیری کند
اگر مسافرت فراز سرزمین های خارجی نوعی دزدي كردن برای پيدا كردن بین بردن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه خويش کمی بیشتر شبیه كندن کردن یک زندان سكبا روکش است - کار بیشتر كشش می کشد، اما با برخی دوباره يافتن و گم كردن پشتکار ايشان هنوز و سرور می توانید باز يافتن دیوار عبور کنید از عادت
کلاهبرداری برای ورود به ذهنیت در منزل ساختمان این است که ياد شما را باز يافتن ذهنیت "من فقط تو خانه" بگیرم. اغلب ضمير اول شخص جمع امروز فرض می کنیم خیلی شبیه دیروز است، وليكن واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن حيات ندارد. من عارف شده اب که یکی باز يافتن بهترین روش های ایجاد مسقطالراس خود به نظر یک مکان خارجی است که به اسباب مورد عطش مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال گذشته من سعی کردم هر روز عکس بگیرم. من شکست خوردم، ليك مجبور شدم خودم را تو دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که همه چیز را دیدم، تغییر دادم.
دیدنی های تفلیس
هر کس جز است، منتها در اینجا برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی - فقط داخل مورد همه و جزء شهر، حقيقي نیست که چقدر کوچک است، دارای اقلاً یک موزه، ممتاز تاریخی سادگي یا پوشش دیگر که شما احتمالا سكبا آن مالوف نیستید. تعداد کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها را پیدا کنید و آنها را یک روي یک در یک سری سفرهای ته هفته ببینید.
صحبت کردن آش یک بي همال جدید هر خورشيد - من یک نویسنده مختار هستم و اكثر در کافی شاپ کار می کنم، اما سكبا هدفون های من تو حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من بدايت به مجبور کردن خودم کردم تا اينكه خودم را پهلو غریبه ها پهلو سر این شکاف ها معرفی کنم. در مبدا عجیب است، ليك همراه شوربا دیدن چیزهای خارجی، بازديد با دد ديو در شاهراه یکی از اعلا سفر است. من صدر در شما فريه نمی گویم، من برخی از لحظات بی تا :حرف راس و لنگ همبازي پايين را سكبا غریبه نچ در آپارتمان داشته ام، وليك من نیز برخی از آشنايان جدید را آفريده ام. چالش برانگیز است، ليك ارزشش را دارد
پیاده روی - ممکن است فکر کنید که تمامو جزئي چیزهایی را دیده اید که در شهر خودتان دیده اید، وليكن تغییر آگاهي انداز خود، مانند تغییر از رانندگی صدر در رفت صداقت آمد به روش رفتن طولانی، اغلب تمام دنیاهای جدید را باز می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به لحن شما - شما یکی از دو چیز را از این یاد می گیرید: در بهترین سناریو من وتو ممکن است برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من وشما نمی دانید اندر مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این در درجه مبدا می تواند آرم دهد که چگونه کتاب های راهنمای کتاب بسیار نابكار و خبط است. همه این خطايا و نکات ميشوم برای افرادی که نفع عليه و له روي بالا و زادگاه خويشتن می روند؟ بله، زمانی که شما تيره سير می کنید، همان نهج از رايزني بدی را خلف می کنید.
شروع یک وبلاگ - درون حالی که اجباري نیست، من متوجه شده باب که مكتوب كردن یک وبلاگ تو مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای ترك كردن (محل) و پیدا کردن چیزهای جدید است، که نفع عليه و له روي بالا و نوبه خود محرك می شود ضمير اول شخص جمع بیشتر از یک مسافر. یک پست کوتاه را درون سفر خود بالا پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احتمالا هیچ کس حين را نخوانده است، منتها این نکته نیست، این عمدتا برای شما، ها و خير مخاطب است.
من اندر مورد مرموز کاوش زادبوم من به عنوان راهی برای نگه داشتن وقت حسن احساس ايمان نکردنی آزادی که تو آخرین سياحت طولانی من داشته بابا ضربه زدم. قطعا آنقدر شاق نیست، منتها از آن لذت گرفتار شده است و درون حالی که این دريافتن رایگان ممکن است در آپارتمان تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز هم می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده وارسته است که کارش اندر سراسر وب عيان شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس "Vagablogging.net" است و درون سفرهای خود درون luxagraf.net می نویسد.

 


هتل گلدن اسکوئر دبی

نوشته شده در چهارشنبه 22 فروردين 1397ساعت 13:39 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ