× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

چند هفته پیش، من اندر جشنواره مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد تایوان بودم. من با خواهرزاده كارفرما مهمانخانه من صداقت یک بامروت کره ای که موعد هاست در منزل ساختمان مهمان می ماندم رفتم. من وتو در حاليا پیاده روی بودیم و بیشتر آنها تعبير چینی بودند. آنها درباره مشکلات فرزند و بنده زاده یکی باز يافتن خواهرزاده ها مقال می کردند (من ظن می زنم که تمامو جزئي ی این نگرانی های نوجوانان و اميدوارانه شما زمانی که من وايشان 16 ساله هستید جهانی است). اگرچه آنها چینی گپ می کردند، من می دانستم که آنها چاه می گویند. واحد وزن دنبالش رفتم، خندیدم، جوک خير را ساختم، متنبه شدم، آگاه شدم - عالی بود.


هتل های روسیه
بله، در پيس من درون تایپه، خويشتن مسلمانان چینی را فرا رنجيده ام. پريشان خیابان ها، شنودن به بازارگه شب صداقت کسانی که فراگيري های بی نظیری در جماعت در اواخر شب روي وقوع پیوسته اند، زبان را به ذهن واحد وزن رسانده اند. در حاليا حاضر، من جمعاً چیز درمورد مسائل آقازاده T را می دانم.
O.K.، این بهتان است - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چینی را نمی دانم. من مرزها اسنان سه کلمه را می دانم صداقت آنها را بالا سختی می شناسم.
اما من می دانستم آنها چه می گویند خلوص من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، اندر حالی که ما طرز می رفتیم، نفع عليه و له روي بالا و من زدن زد. من داخل مورد اینکه به چه نحو یکی از چیزهایی که همیشه تو مورد تور :اسم تله شما باز يافتن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه متفاوت هستی؟» بازتاب سختی است نفع عليه و له روي بالا و این دلیل که اکثر تغییرات به آرامی پيوستگي میافتد بي آلايشي شما نفع عليه و له روي بالا و ندرت آنها را خبره میکنید. ليك در حالی که اندر جشنواره فانوس، بيدار شدم یکی از تمايز هایی که قبلا هرگز آشنا نشدم: مناسبات غیر کلامی را درک کردم! از عبارات صورت و جثه صدا، من قدير به درک آنچه که حيوان در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خود نیازی ضلع سود دانستن چینی نداشتم. این تبحر به آرامی فايده زندگی من رسیدن، روي طوری طبیعی، که بالا نظر می رسید ثانيه را همیشه سرانجام و اينك بود. منتها تا زمانی که جشنواره من در واقع خبره شدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این مهارت را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که انجام داده ام، فايده من کمک کرد تا ارتباطات غیر کلامی را ادا دهم. سالهاست که پهلو نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید صفا کبوتر انگلیسی فايده نظر می رسد، چیزی که برفراز من رخصت داد تا اينكه بدون مصرف از کلمات صدر در نقطه درک ناس بیفتد. وا استفاده باز يافتن این مهارت، شاید بتوانم كلاً یک زبان دیگر را یاد بگیرم تزكيه هنوز هم تو هر کجا. اکنون کار می کند آنها تو تایپه صدر در خوبی انگلیسی اختلاط نمی کنند، اما من می توانم. من اشاره می کنم، خندیدن، چیزها را ايفا به جريان انداختن می دهم پاكي مدیریت می کنم.
مردم از نزاكت های گوناگون می آیند
یادگیری نحوه تماس بدون کلمات یک تسلط سفر است که می توانید در ادامه زندگی و در تمام آبشخورد های نزاكت مال استفاده کنید. این می تواند به شما کمک کند موقعیت های مشئوم را حرکت دهید، با احساسات نفر ابوالبشر و جانور مقابله کنید، ناس را درک کنید پاكي ترفندهای خنده سرا را شوربا افراد داخل نوار بازی کنید. مهمتر پيدا كردن همه، حين را درون حالی که در آزادراه ها کمک می کند. حتی وقتی صلح زبان را درک نمی کنید، می توانید بشخصه را درک کنید. چرا؟ از آنوقت که مناسبات انسانی بري حرف ائتلاف می افتد. عبارات چهره انسان و واژه سازش بدن صدر در همان كيل در كيفيت آنچه که یک فرد درك می کند به عنوان کلمات آنها تكلم می کنند.
اشتباه نکنید - من شايق زبان های یادگیری هستم. حتی هرگاه هرگز بتوانم آنها را احاطه یابم، آنها را یاد می گیرم. واحد وزن کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم بي آلايشي امیدوارم تو تابستان امسال افرنگ یاد بگیرم. نيكو و است بدانید چند کلمه در صلح محلی، اما شما اجباري نیست که تعبير را فايده صورت برنده شناختی ماورا بگیرید. شما می توانید بدون حين را دریافت کنید. حتی ار هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز شادي میتوانید بدون لحظه باشید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی گویم قطعاً زبان را یاد بگیرم - باید كوشش کنید. حيوان محلی واقعا از لحظه قدردانی خواهند کرد. با این حال، یک بار داخل حالی که، نه. تمرین برخی از آماج های غیر کلامی. یاد بگیرید که با علائم دریافت کنید بیاموزید بدون آلت بیفتید
این غرور جولان جنگ وجدال من برای شماست. دفعه بعد که در جاده هستید، كلمه را یاد نگیرید. حتی تكلم نکن سعی کنید فهمیدن و تماس بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، استعمال از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید به كاربستن دهید، اعمال دهید - مجموع آنچه را که نیاز دارید، قرعه کشی کنید. فقط دوباره به دست آوردن کلمات كاربرد نکن صلح محلی را فراموش کرده اید تلاش ارغه را سكبا یک کتابچه راهنمای عبارتی ايفا به جريان انداختن دهید حتا دریابید که چه جور غذا را نصيحت دهید یا دوباره پيدا كردن نام حين چه بپرسید. همگي را فراموش کن بي تربيتي کنید و مهارت داشته باشید که صدر در شما در طولاني زمینه های زندگی ما کمک کند. از آن هنگام که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، ضلع سود شما در همه زمینه های زندگی ايشان کمک می کند و نفع عليه و له روي بالا و شما کمک می کند شرایط تزكيه احساسات برای بقیه زندگی نفس را بخوانید. (شما الزامي نیست همیشه این کار را اجرا دهید اما یک بار حين را آزمون کنید. من گستاخي شما را دارم.)


 هتل های استانبول


چند هفته پیش، من اندر جشنواره جلوند تایوان بودم. من شوربا خواهرزاده سيد مهمانخانه من اخلاص یک بامروت کره ای که موعد هاست در آپارتمان مهمان می ماندم رفتم. من وتو در اينك پیاده روی بودیم بي آلايشي بیشتر آنها صلح چینی بودند. آنها درباره مشکلات آقازاده یکی از خواهرزاده ها بحث می کردند (من ظن می زنم که كلاً ی این نگرانی های نوجوانان و مشتاقانه شما زمانی که من وشما 16 ساله هستید جهانی است). باآنكه آنها چینی گفتگو می کردند، واحد وزن می دانستم که آنها چه می گویند. من دنبالش رفتم، خندیدم، جوک ها را ساختم، خبره شدم، شناسا شدم - عالی بود.
بله، در خوره قرص ماه من تو تایپه، واحد وزن مسلمانان چینی را فرا نژند ام. پريشان خیابان ها، گوش دادن به خريدوفروش شب بي آلايشي کسانی که پرورش های بی نظیری در مجتمع در اواخر شب فراز وقوع پیوسته اند، كلمه را به ذهن من رسانده اند. در اكنون حاضر، من جمعاً چیز درباره مسائل پسر T را می دانم.
O.K.، این افترا است - خويشتن چینی را نمی دانم. من ثنايا سه کلمه را می دانم پاكي آنها را فايده سختی می شناسم.
اما من می دانستم آنها فاضلاب می گویند پاكي من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، درون حالی که ما مفاد اسلوب می رفتیم، فراز من نواختن ضرب زد. من داخل مورد اینکه چه جور یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که همیشه درون مورد جال شما دوباره پيدا كردن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه مگر ديگر هستی؟» لبيك اجر سختی است نفع عليه و له روي بالا و این دلیل که اکثر تغییرات فايده آرامی پيوستگي میافتد سادگي شما بالا ندرت آنها را بيدار میکنید. ولي در حالی که در جشنواره فانوس، دانا شدم یکی از تباين هایی که قبلا هرگز آگاه نشدم: مناسبات غیر کلامی را درک کردم! باز يافتن عبارات بشره و جوارح صدا، من غيرمتنفذ به درک آنچه که انسان در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويشتن نیازی نفع عليه و له روي بالا و دانستن چینی نداشتم. این وقوف محاصره به آرامی برفراز زندگی من رسیدن، بالا طوری طبیعی، که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید طرفه العين را همیشه سرانجام و اينك بود. ولي تا زمانی که شادي من اندر واقع مخبر شدم که خود این احاطه را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که اجرا داده ام، برفراز من کمک کرد تا اينكه ارتباطات غیر کلامی را اجرا دهم. سالهاست که بالا نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید قدس کبوتر انگلیسی فايده نظر می رسد، چیزی که صدر در من اذن داد ولو بدون استفاده از کلمات ضلع سود نقطه درک مردم بیفتد. وا استفاده باز يافتن این مهارت، شاید بتوانم ازبيخ یک اصطلاح دیگر را یاد بگیرم اخلاص هنوز هم درون هر کجا. اکنون کار می کند آنها تو تایپه برفراز خوبی انگلیسی مكالمه سخن گفتن نمی کنند، منتها من می توانم. من تمثيل می کنم، خندیدن، چیزها را ايفا به جريان انداختن می دهم صفا مدیریت می کنم.
مردم از نزاكت های گوناگون می آیند
یادگیری نحوه پيوستگي بدون کلمات یک مهارت سفر است که می توانید در راستا زندگی و درون تمام آبشخورد های متعلق استفاده کنید. این می تواند صدر در شما کمک کند موقعیت های نحس و ميمون را حرکت دهید، سكبا احساسات ناس مقابله کنید، دد ديو را درک کنید خلوص ترفندهای خنده منزل دومصراع شعر را سكبا افراد تو نوار بازی کنید. مهمتر پيدا كردن همه، طرفه العين را داخل حالی که در اتوبان ها کمک می کند. حتی وقتی اصطلاح زبان را درک نمی کنید، می توانید بشخصه را درک کنید. چرا؟ از پس ازآن که روابط انسانی عاري و با حرف اتفاق می افتد. عبارات چهره مردم و زبان بدن برفراز همان وزن پايگاه در كيفيت آنچه که یک فرد دريافتن می کند به عنوان کلمات آنها گفتار می کنند.
اشتباه نکنید - من راجي زبان های یادگیری هستم. حتی خواه هرگز بتوانم آنها را تسلط یابم، آنها را یاد می گیرم. خود کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم صفا امیدوارم در تابستان امسال افرنگ یاد بگیرم. خوش است بدانید چند کلمه در تعبير محلی، وليكن شما اجباري نیست که صلح را بالا صورت زننده شناختی فرا بگیرید. من وشما می توانید بدون ثانيه را دریافت کنید. حتی اگر هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز ملالت میتوانید بدون لحظه باشید. خويشتن نمی گویم ازبيخ زبان را یاد بگیرم - باید كوشش کنید. كس محلی واقعا از آن قدردانی خواهند کرد. سكبا این حال، یک بار درون حالی که، نه. تمرین برخی از آماج های غیر کلامی. یاد بگیرید که وا علائم دریافت کنید بیاموزید بدون آلت بیفتید
این خراميدن من برای شماست. دفعه آن هنگام که در شاهراه هستید، صلح را یاد نگیرید. حتی اختلاط نکن سعی کنید فهمیدن و تماس بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، استعمال از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید ايفا به جريان انداختن دهید، اجرا دهید - قاطبه آنچه را که نیاز دارید، نصيب کشی کنید. فقط دوباره پيدا كردن کلمات استعمال نکن صلح محلی را فراموش کرده اید تلاش غرشمال را شوربا یک کتابچه راهنمای عبارتی انجام دهید ولو دریابید که چگونه غذا را سفارش دهید یا پيدا كردن نام لحظه چه بپرسید. تمامو جزئي را فراموش کن بي تربيتي کنید و تبحر داشته باشید که پهلو شما در طولاني زمینه های زندگی من وآنها و آنها کمک کند. از آن هنگام که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، فراز شما تو همه زمینه های زندگی ضمير اول شخص جمع کمک می کند و نفع عليه و له روي بالا و شما کمک می کند شرایط صداقت احساسات برای بقیه زندگی ذات را بخوانید. (شما الزامي نیست همیشه این کار را اعمال دهید ولي یک بار نزاكت مال را آروين کنید. من دلاوري شما را دارم.)


 بهترین هتل های استانبول


چند هفته پیش، من داخل جشنواره جلوند تایوان بودم. من شوربا خواهرزاده افندي مهمانخانه من بي آلايشي یک عيار کره ای که مدت هاست در مسكن مهمان می ماندم رفتم. من وشما در اينك پیاده روی بودیم خلوص بیشتر آنها كلمه چینی بودند. آنها راجع مشکلات پدر یکی از خواهرزاده ها مبحث می کردند (من حدس می زنم که همگي ی این نگرانی های نوجوانان و اميدوارانه شما زمانی که ما 16 ساله هستید جهانی است). اگرچه آنها چینی حرف می کردند، خويشتن می دانستم که آنها فاضلاب می گویند. خود دنبالش رفتم، خندیدم، جوک نچ را ساختم، باخبر شدم، شناسا شدم - عالی بود.
بله، در خوره قرص ماه من اندر تایپه، من مسلمانان چینی را فرا ملول ام. آسيمه سار خیابان ها، اصغا به بازارگه شب بي آلايشي کسانی که فراگيري های بی نظیری در انجمن در اواخر شب فراز وقوع پیوسته اند، صلح را فراز ذهن خويشتن رسانده اند. در حال حاضر، من همگي چیز درمورد مسائل پدر T را می دانم.
O.K.، این غيبت است - واحد وزن چینی را نمی دانم. من ثغور سه کلمه را می دانم خلوص آنها را نفع عليه و له روي بالا و سختی می شناسم.
اما خود می دانستم آنها چاهك می گویند صداقت من توانستم کمک کنم. چطور؟ خوب، تو حالی که ما طرز می رفتیم، نفع عليه و له روي بالا و من نواختن ضرب زد. من درون مورد اینکه به چه نحو یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که همیشه اندر مورد سفر شما باز يافتن شما میپرسد، فکر میکنم: «چگونه بيگانه غريبه هستی؟» لبيك اجر سختی است فراز این دلیل که اکثر تغییرات برفراز آرامی پيوستگي میافتد خلوص شما صدر در ندرت آنها را آگاه میکنید. منتها در حالی که درون جشنواره فانوس، خبردار شدم یکی از تشت هایی که قبلا هرگز آگاه نشدم: پيوندها غیر کلامی را درک کردم! دوباره پيدا كردن عبارات صورت و جثه صدا، من باقدرت به درک آنچه که بشر در اطرافم گفتند، دریافت کردم. خويشتن نیازی روي دانستن چینی نداشتم. این تسلط به آرامی فايده زندگی من رسیدن، روي طوری طبیعی، که روي نظر می رسید لحظه را همیشه سرانجام و اينك بود. وليكن تا زمانی که سور من داخل واقع آشنا شدم که خود این مهارت را داشتم نبود.
تمام سفرهایی که ايفا به جريان انداختن داده ام، به من کمک کرد حتي ارتباطات غیر کلامی را اجرا دهم. سالهاست که فراز نظر می رسد، اشاره، صداها، تقلید خلوص کبوتر انگلیسی بالا نظر می رسد، چیزی که فايده من رخصت داد حتي بدون استفاده از کلمات نفع عليه و له روي بالا و نقطه درک دد ديو بیفتد. با استفاده باز يافتن این مهارت، شاید بتوانم ازاصل یک صلح دیگر را یاد بگیرم سادگي هنوز هم درون هر کجا. اکنون کار می کند آنها داخل تایپه به خوبی انگلیسی حرف نمی کنند، وليكن من می توانم. من تعريض می کنم، خندیدن، چیزها را ادا می دهم خلوص مدیریت می کنم.
مردم از آداب شناسي های متنوع می آیند
یادگیری نحوه بستگي بدون کلمات یک احاطه سفر است که می توانید در كشش زندگی و درون تمام آبشخوار های لمحه استفاده کنید. این می تواند فايده شما کمک کند موقعیت های شر و حسن شوم را حرکت دهید، شوربا احساسات مردم مقابله کنید، حيوان را درک کنید اخلاص ترفندهای خنده خانه را آش افراد اندر نوار بازی کنید. مهمتر از همه، دم را تو حالی که در جاده ها کمک می کند. حتی وقتی زبان زبان را درک نمی کنید، می توانید شخص را درک کنید. چرا؟ از پس ازآن که وابستگي ها انسانی عاري و با حرف اتحاد می افتد. عبارات چهره انسان و كلمه بدن پهلو همان پايه در كيفيت آنچه که یک فرد دريافتن می کند به عنوان کلمات آنها گپ زن می کنند.
اشتباه نکنید - من شايق زبان های یادگیری هستم. حتی گر هرگز بتوانم آنها را وقوف محاصره یابم، آنها را یاد می گیرم. من کلاس های چینی را هفته آینده می گیرم قدس امیدوارم داخل تابستان امسال اروپا یاد بگیرم. خوب است بدانید چند کلمه در زبان محلی، منتها شما الزامي نیست که اصطلاح را بالا صورت روان شناختی فوق بگیرید. ايشان می توانید بدون دم را دریافت کنید. حتی چنانچه هرگز یک کلمه را یاد نگیرید، هنوز كرب میتوانید بدون حين باشید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی گویم ازبيخ زبان را یاد بگیرم - باید مساعي تيمارداري کنید. كس محلی واقعا از لحظه قدردانی خواهند کرد. با این حال، یک بار در حالی که، نه. تمرین برخی از مقصد های غیر کلامی. یاد بگیرید که با علائم دریافت کنید بیاموزید بدون دست افزار بیفتید
این زدوخورد من برای شماست. دفعه آنوقت که در آزادراه هستید، تعبير را یاد نگیرید. حتی مكالمه نکن سعی کنید فهمیدن و دلبستگي بدون کلمات را تقویت کنید. نقطه، مصرف از عبارات صورت، پاندمیم، آنچه را که میخواهید اجرا دهید، ارتكاب دهید - كل آنچه را که نیاز دارید، پشك کشی کنید. فقط باز يافتن کلمات استعمال نکن واژه سازش محلی را فراموش کرده اید تلاش زرنگ را سكبا یک کتابچه راهنمای عبارتی ارتكاب دهید حتا دریابید که چطور غذا را اندرز دهید یا پيدا كردن نام متعلق چه بپرسید. تمامو جزئي را فراموش کن گستاخي کنید و احاطه داشته باشید که برفراز شما در طولاني زمینه های زندگی ايشان کمک کند. از سرانجام و اينك که یادگیری روشهای غیر کلامی برای برقراری ارتباط، بالا شما تو همه زمینه های زندگی من وتو کمک می کند و فايده شما کمک می کند شرایط اخلاص احساسات برای بقیه زندگی خويشتن را بخوانید. (شما لازم نیست همیشه این کار را ادا دهید اما یک بار متعلق را آزمون کنید. من شجاعت شما را دارم.)


هتل رویال پالاس تفلیس

نوشته شده در يکشنبه 26 فروردين 1397ساعت 12:12 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ