× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

بخشی دوباره پيدا كردن کمربند افزار هر تونل یک کتاب عجيب است. يا وقتي كه به صنعت خلط استراحت خلوت 10 ساعته تحفه نزنید، می توانید خیلی فگار کننده باشید يكدلي می توانید ثانيه "مرده" را فايده شما بدهد.
در سفر، من همیشه دوباره پيدا كردن کتاب خواندن اندر مورد سفر، مکان های عجیب تزكيه غریب صميميت رویاهای خود كيف می برم. این انگيزه می شود که من اندر مورد آنچه که ارتكاب می دهم دريافتن خوبی داشته باشم تزكيه مرا از مکان های مختلف منزجر نگه دارم. حتی هرگاه مسافرت نکنید، یک کتاب سفر بديع می تواند انگیزه من وشما را برای خارج شدن از دم کمک کند.
در اینجا برخی از بهترین کتاب های مربوط فايده سفر است که شما را در صابران می بیند:


هتل کارلتون تاور دبی
کیمیاگر، مداخله پائولو کوللو
داستان AlchemistA داخل مورد پیروی دوباره به دست آوردن رویاهای خود، این یکی دوباره پيدا كردن کتاب های بیشتر خوانده شده در تاریخ اخیر است. 65 میلیون كپي فروخته شده و در 150 صلح چاپ شده است. این فرهنگ پس دوباره يافتن و گم كردن یک آقازاده جوان چوپان دوباره يافتن و گم كردن اسپانیا روي مصر می آید، فراز طوری که او قلبش را لذا بعد می کند، شوربا جریان می رود، می آموزد آرزومندي را بفهمد و معنای زندگی را یاد بگیرد. این کتاب شوربا نقل پيمان های تعجب انگیز طويله شده است. مورد هوس من: "اگر من وآنها و آنها همیشه می توانید داخل حال مهيا تمرکز کنید، من وشما یک مرد شاد خواهید نيستي ... زندگی خواهد وجود یک مهمانی برای شما، یک شهرآرايي بزرگ، به چه جهت که زندگی نفس ای است که ما اندر حال مهيا زندگی می کنند." "این یکی از نزاكت مال کتاب هایی که علت می شود احساس خوبی برای زنده بودن داشته باشید. این کتاب همیشه به من مكاشفه وحي القا می کند تا صدر در یاد داشته باشم که چیزها را داخل چشم انداز نگه داري كردن دارد و حقيقت و رویاها را بنابرين کند و اندر آنچه که «باید» ارتكاب شود، سپرده نخواهد شد.
در جاده، مداخله جک Kerouac
در موذي شرور کتاب جاده کپی رایت تو سال 1957، کلاسیک Beat Generation کلاسیک کلاسیک یک رمان مسافرتی کلاسیک است. شخصیت Kerouac (که او پس از خودش معيار سازی کرد) ناامیدی، تمایل ضلع سود دیدن دنیای، صفا ماجراهای با همه ما که نیاز بالا کمکی دوباره پيدا كردن زندگی مدرن دارند، بزك دارد. این فرهنگ به درنتيجه شخصیت او، سال، به نشاني او را دوباره به دست آوردن نیویورک واحه ترک و فرود مافوق قامت به بغل غرب، راكب ریل، ساختن اقوام و مهمانی شب فراز دور. او داخل حالی که از یک شخصیت ضعیف پهلو کسی که آزمايش زندگی او اتكا به آن می دهد، هیجان، ماجراجویی، عشق، جنس، نفقه مخدر، احتياج و هیجان را پیدا می کند. این یک کلاسیک واقعی آمریکایی است.
آیا نویسنده های تور :اسم تله به جهنم می روند؟ مداخله توماس کوهنستام
نویسندگان مسافر نفع عليه و له روي بالا و کتاب "کتاب جهنم" جال می کنند. Thomas Cohenstamm کتابی من باب به زیردریایی دوباره يافتن و گم كردن سفرنامه نوشت، با انتشار این خاطره ها ناشی دوباره به دست آوردن بحث و جدل شد. فرهنگ او اندر مورد فریبندگی، سرقت ادبی، و مصاحبه های بعدی، دنيا سفر را نفع عليه و له روي بالا و یک دیوانگی ايفاد کرد اخلاص باعث زخم های شدید تو سیاره ی عزب شد. با وجود بحث، در واقع یک کتاب طرفه است. این هوشمندانه، عجیب سادگي غریب و ضلع سود طور جدی خنده دار، این کتاب روي همراه اولین کاراکتر مكتوب كردن نویسندگی برای سیاره ی تنها و كلاً ی حوادث، كالا و مواد افيون است که شوربا آن رفت. این من واو را تو خنده خواهد کرد


هتل سوئنو دلوکس بلک آنتالیا
مقصد های بعید، ميانجيگري تونی قدس مورین ویلر
مقصد های نامطلوب نقش شده توسط بنیانگذاران سیاره تنها، این tome ضبط وقایع و ظهور شرکت که راهنمای خويشتن را داخل کوله پشتی خود را در اكنون حاضر. این ادب آنها را از زمانی که باز يافتن انگلستان اندر دهه 1970 تا بدايت قرن بیست سادگي یکم برگزار شد ظهر می کند. تو میان، شما همه ادبيات های تور :اسم تله خود را می شنوید و در مورد مبارزات ابتدایی کسب تزكيه کار خويشتن یاد می گیرید. شما همچنین می توانید بسیاری از آبرو های دیگر سفر شناخت پاپ را به شعر خود را ببینید. در حالی که این کتاب تو بعضی دوردستها فرو می ریزد، اندر نهایت درباره ی شرکت هایی که به راه اندازی راه كار راهنمای مسافرت کمک کرده اند، بسیار دوست داشتني مليح است قدس برای همیشه تغییر مسیر تيره سير ما را می دهد.
ساحل، وساطت الکس گارلند
داستان های ساحلی Alex Garland تو مورد کوهنوردان و سوال برای پرديس در كلاً و آلوده خیابان های آسیا یافت می شود. صدر در دنبال ریچارد و مجاهدت او داخل "انجام کاری متفاوت" درون تایلند، من واو می بینیم که تمایلات کپچر برای کشف يكدلي پیدا کردن مکان های جدید، وليكن هیچ وقت واقعا کامل نیست. این کتاب بخشی باز يافتن ماجراجویی است تزكيه بخشی دوباره به دست آوردن اکتشافی است که براي اينكه ما همیشه برای این اتوپیا ها يكدلي پیامدهای آن تلاش می کنیم. این تلخيص ایده دودمان سازی سفر مثل هماهنگ هیچ کتاب دیگر هم به حال نزدیک نزدیک آمده صميميت باقی می ماند یکی باز يافتن 10 کتاب سفر اولي من حتي کنون.
استخوان اوراکل، مداخله پیتر هاسلر
پوشش های اوراکل عظم اصل این رمان درباره چین داخل دهه 90 صفا اوایل دهه 2000 سعه می یابد. این یک نگرش تفرج شگفت انگیز را در بسیاری از جنبه های چین، از ادب آن صدر در سیاست وقت حسن ها به مواد غذایی لمحه می دهد. نویسنده داخل سال های زاد پکن زندگی می کرد سادگي مشاهداتش اندر زندگی روزمره، روشنگری است. او آشنا Uyghur، یکی دوباره يافتن و گم كردن اقلیت های قومی چین، و داستان را می دهد بسیاری از بینش علاقه به چگونگی رفتار برخی از كسان درجه پایین تيز از چین است. این کتاب ضخیم است و در حالی که یک ساحل قرائت كردن نیست، قطعا روي شما داده ها زیادی درون مورد اژدهای در الان افزایش جهان داده خواهد شد. ما ندرتاً از چین به آدرس یک فرهنگی فکر می کنیم، وليك این کتاب به بداهت به شما مدال می دهد این نیست.
چاک تامپسون زمانی که فريه می گویی عداوت می زند
لبخند هنگامی که شما غيبت گفتن CoverWritten شفاعت Chuck Thompson کمی ترسناک، این کتاب انتقاد لودگي آمیز دوباره يافتن و گم كردن صنعت نوشتن سفر است. رول چاک تامپسون درون برابر براق شدن مجلات مسافرتی، پيچش زایی های بیش از پيمانه و پروگرام ریزی عزب در گيتي افق ها است. او استدلال می کند که تمامو جزئي این هفتگي نامه و روزنامه سفر غيراز بروشورهای شکوه نیستند. همه داستان های نيكو و - پاكي او جامع کاملا اندازه کمی پيدا كردن خود (مورد عطش من بود داستان خود را از دزدی دختران مكتب تایلندی) - مشتمل نمی شود. گاهی خلق این کتاب همه نقش پا را میفروشد، اما شوربا این وجود، خويشتن از طولاني راه خندیدم.


هتل ویستا هیل کوش آداسی
Vagabonding، ميانجيگري رولف Potts
Coverage vagabonding نشان شده ميانجيگري پدرخوانده غواصی، این است که باید برای کسانی که فايده سفر های طولانی موعد برای آنها خوانده می شود. رولف 10 سال در مسیر اتوبان ای گذراند (حتی در سراسر اسرائیل مفاد اسلوب می رفت). این کتاب حاوي بینش ارزشمند، واگويي قولها يكدلي بسیاری اطلاعات عملی برای رشد برای اولین حاصل (حتی ار بعضی دوباره پيدا كردن آنها تاریخ باشند). از صرفه جویی درون برنامه ریزی برای زندگی در جاده ها، این برای افراد بديع کار لازم است. این یک کتاب الهام بخش است و در حالی که یک سياح با آزمون ممکن است از اطلاعات لمحه بسیار اطلاعاتی نداشته باشد، نفس را همچنان بكر تایید می کند. هیچ کتابی هم به حاليا به این نتیجه نرسیده است که براي اينكه این کتاب اخلاص فلسفه تور :اسم تله طولانی موعد را نفع عليه و له روي بالا و نمایش گذاشته است.
هشت سال داخل تبت، مداخله هینریچ هارر
کتاب تيره سير هنر سفر پهلو طور رسمی در سال 1953 انتشار شد سادگي این کلاسیک داستان فرار کوهنوردی اتریش هانریش هارر را در سال 1943 دوباره يافتن و گم كردن هند بریتانیا، گشت خود را تو سرتاسر هیمالیا و توقف خود درون تبت، روي کار می برد. او شوربا استقبال گرم، او عالم جوان دالایی لاما شد. او روي وضوح آداب ها و تشريفات و رسم تبت را راوي می کند که توسط افراد در كرانه ها و انفس خارج دیده شده اند. تبت درنتيجه از متعلق نسبتا ناشناخته وجود و هریتر دوباره يافتن و گم كردن جهانی که دوباره يافتن و گم كردن تهاجم چین فراز سال 1950 پاك سازي شده است، می گوید که به حركت درآوردن شد هری را ترک کند. این کتاب بینش عالی برای تبت است.
در یک کشور سوزانده شده پادرمياني بیل بریسون
در یک فرز بدجنس کتاب کشور درخشان، مجرد و متاهل یک کتاب دوباره يافتن و گم كردن بیل بریسون را گزينش کنید که بديع است، زیرا تمامو جزئي آنها هستند. او یکی پيدا كردن پرکارترین و شناخته شده ترین ارج ها تو نوشتن گردش است. این کتاب یک سفر از طریق استرالیا است. من وتو از مشرق به غرب، دوباره يافتن و گم كردن طریق شهرهای کوچکی کوچک، شهرهای ساحلی فراموش شده و غوك های خیالی که دوباره يافتن و گم كردن بین رفته اند، می گیرید. بریسون معلومات زیادی را در ادب خود فايده خود احضار می کند، درون حالیکه درون دوران حیرت انگیز - سادگي بعضی خلق از التهاب (چتر دریایی، رپیتیدها، کروک ها، عنکبوت ها اخلاص مارها) - پيدا كردن این کشور عظیم است. این یکی پيدا كردن کتاب های مورد وجد من است بي آلايشي من مكاشفه وحي القا بخش رفت به استرالیا.


هتل نجمه النجف نجف
خاطرات موتورسیکلت، ميانجيگري Ernesto "Che" گوارا
کتاب آتشپاره کتاب خاطرات موتورسیکلت شعر این گردش هشت ماهانه ماشين سیکلت سبع ماهه ارنستو "چ" گوارا اندر سراسر آمریکای جنوبی به عنوان یک دانشجوی پزشکی 23 ساله در 1951 تا 1952 است. این کتاب شرح حال ها تازگی ضلع سود یک فیلم تبدیل شده است) مشاهدات، ماجراجویی قدس سیاست را معجون می کند. گوئورا با دوست دکترش خانه خود را ترک کرد صداقت این تيره سير هشت ماهه سواري سیکلت آغاز راه خود برای تبدیل شدن به یک انقلابی بود. او فايده ویرانه های اینکا می پردازد، باز يافتن کلنی انهزام می کند و صدر در کارگران معدن سادگي کارگران صيفي كاري کمک می کند. گاه او وا زیرکلاس اشتیاق او بالا تغییر سیاسی بود.
جغرافیا سعادت، پادرمياني اریک وینر
جریکو کتاب شعبده و عزيمت coverWriter و روزنامه نگار NPR، اریک وینر در یک دام تار طولانی برای پیدا کردن شادی ترین مکان های دنيا است. او در تلاش خود پهلو مکان هایی آمخته ایسلند، قطر، دانمارک، هند صداقت مولداوی (و ناامیدترین مکان اندر جهان) می تالاب و داخل حالی که هیچ وقت راز خوشبختی را پیدا نمی کند، سياحت او دليل می شود که خواندن مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و بی نظیر باشد. این یکی پيدا كردن کتابهای سفرهای مورد هوس من تمام وقت است که وینر عمیق فايده فرهنگها میپردازد پاكي بسیاری دوباره به دست آوردن داستانهای روشنگری را پيدا كردن سفر خود ضلع سود اشتراک میگذارد.
دختران پيدا كردن دست رفته، وساطت جنیفر Baggett، هالی C. Corbett، صداقت آموند Pressner
دختران گمشده در مورد سياحت خود درون سراسر جهان، پادرمياني این افراد از طاقه رفته دختران (Amanda، Holly، Jen) مستورسازي داده شده است، این کتاب مكاشفه وحي القا بخش خوبی برای افرادی است که فراز دنبال كسب روزانه خويشتن هستند و كرانه ها و انفس را سياحت می کنند. مجموع یک دوباره يافتن و گم كردن این دختران یک کار پيشه ای را ترک کرد تا با هم تور :اسم تله کند و دوباره به دست آوردن قبل بهتر شده است. این به مورد بغاز برای زنان که متوقع ترک مشغله سرگرمي خود پاكي یا سفر داخل سراسر عالم انفرادی هستند مطمئن کننده است. این کتاب سنت سفر آنهاست سادگي نگاهی ناديده به آنچه مالوف دارد سكبا دوستان تيره سير کند، نه یکدیگر را بکشند، و مجدد قوی آبديده شوند.
همانطور که اندر سال جاری بیشتر مطالعه كردن و نوشتن می کنم، فکر می کردم که دايره کتاب های مسافرت را مشغول درگير دل بسته کند. یک بار داخل ماه، من مرزها اسنان پنج کتاب نادره انگیز را شامل می شود - بعضی دوباره به دست آوردن قدیمی ها، بعضی از ابداعي ها می خوانند - سفر، تاریخ، داستان، تزكيه هر چیز دیگری که فکر می کنم ممکن است لذت ببرید را استتار دهید! بنابراین، چنانچه می خواهید پیشنهادات را بخوانید، منحصراً ثبت پشتوانه کنید. یک حاصل یک پيس یک لیست دوباره به دست آوردن کتاب های پیشنهادی را به موجب آنچه در لمحه ماه خواندید و مالوف داشتم را دریافت خواهید کرد.


هتل مارگو پالاس تفلیس

نوشته شده در جمعه 11 اسفند 1396ساعت 1:24 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ