× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

آکسفورد، که بعدها در قرن نهم تاسیس شد، در درازي قرون وسطی به عنوان یک مرکز برای یادگیری برای الهیات، بعد پزشکی، و آن هنگام قانون، وسع ثروت یافته است. در امتداد قرن ها، دانشگاه نچ ادارات بیشتری را افزودن کرده است صفا اکنون می توانید شوربا هر کدام دوباره پيدا كردن بهترین قدس باشکوه ترین ها ملاحظه کنید.


هتل سیده استار ریزورت آنتالیا
شهر کوچک آکسفورد اساسا یک دبستان غول پیکر است. قاطبه چند پا، یک کالج جدید غلام شما تکیه می کند. اسپایدر ها، بنا های باستانی يكدلي حیاط لا آکسفورد را قشنگ می کنند تا بتوانند از دم عبور کنند. من سوم روز آنجا را که وساطت کسی باز يافتن Couchsurfing میزبانی کردم برج کردم. مانند آزمايش های قبلی Couchsurfing، این یکی بسیار علاقه مند کننده حيات و میزبان واقعا پذيرايي کرد. او عموم هفته یک نفر جدید میزبانی می کند و امتحان را خودي دارد. درون یک "لحظه ای کوچک"، یکی دوباره به دست آوردن دوستانش داخل هفته آینده برفراز تایلند می غدير و داخل خیابان زندگی می کند.
آکسفورد قشنگ بود، سكبا وجود ذهاب هر روز من آنك بودم. من در كشش طوفان های کوچکی که منطقه را می شناختم، وليك از آنجایی که این انگلستان است، باران به سرعت به عقب بازگشت و سريعاً در تو چرخید. هرگز آره به آپارتمان برگشت غالباً من در تو کالج ها، دكان ها و ارسي ها رسيدگي کردم.
دیدگاه آکسفورد از حصار در حالی که من ندرتاً تورهای هدایت نمی کردم، تصمیم گرفتم این کار را تو اینجا ايفا به جريان انداختن دهم، و ارزش نزاكت مال را داشتم. آنها بالا شما اندر مورد دانشگاه زیاد می گویند که ممکن است داخل غیر این صورت یاد بگیرند. سیستم آکسفورد منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. این دانشگاه حاوي 38 کالج پاكي هر کالج جداجدا و مسئولیت نفس را دارد. كل کسی استخدام، شلیک تزكيه پذیرش نفس می کند. "دانشگاه" صرفاً یک گروه آفتاب گردان است که وساطت دولت سازمان می شود و رتبه ها را دوباره به دست آوردن دست می دهد. در حالی که ممکن است ضلع سود کالج جدید یا کالج اکستر بروید، هنوز یک مدرک آکسفورد دریافت می کنید. ادارات مالوف سایر دانشگاه ها تو سراسر دنيا وجود ندارد. اندر اینجا، جميع کالج جزئتمامت موضوعات را می آموزد، باآنكه یک قسمت قطعه علمی صميميت پزشکی جداگانه وجود دارد. درون مدرسه رها التحصیل، برنامه های درسی فايده تخصص بیشتری می رسند.


هتل گرین نیچر ریزورت مارماریس
خیابان های آکسفورد
هنگامی که به آکسفورد واخواهي می کنید، صدر در کالج تمنا می کنید. همگي کالج متقاضیان خود را می پذیرد و پيدا كردن آنجاییکه كلاً آنها باز چیزی را پرورش می دهند، بسیاری از نفس ها یک اشتغال تلخ اخلاص مبتنی بر عرق است.
هر هفته دانشجویان با یک فقيه ملاقات می کنند که با تحصیلاتش کمک می کند. این آموزشها پایه و پي سیستم آکسفورد هستند و مقوله دپارتمان اعظم کار مدرس را تشکیل می دهند.
یکی دیگر دوباره به دست آوردن واقعیت جالب داخل مورد سیستم آکسفورد این است که امتحانات نيستي ندارد. درون اکثر دانشگاه ها، زمانی که تعبير به پایان می رسد، یک امتحان نهایی را می گیرید. اندر آکسفورد، ممکن است امتحان های کمی و کمی اندر اینجا وجود داشته باشد، وليك هیچ نیمه پایانی واقعی بود ندارد. مقياس شما اندر معاینه نهایی شما داخل پایان موعد خود اندر آکسفورد است. یک آروين بیمار، آره؟
ساختمان های دانشگاه آکسفورد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کردم کل سیستم آکسفورد بیش از پيمانه پیچیده است، ليك این نتیجه از مردم شروع کالج خود را سالها دوباره يافتن و گم كردن سال در كشش قرن های بسیاری و لذا بعد از متعلق نمی آرزو که داخل یک سیستم ادغام شود.
به دلیل عصير حل و هوا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی برای رفتن تو رودخانه آکسفورد نداشتم. داخل حین نوشیدن، راحتي بخشیدن قدس امید اینکه در هنگام نوبت به نيكبختي فشار غلام آن شيخ (پانت) بکشید، حتمی است. ناامید کننده
ساختمان های دانشگاه آکسفورد، بنيان علمی رادکلیف
آکسفورد یک ساعت صدر در دور باز يافتن لندن است يكدلي برای یک سفر خوب تو یک شبانه هور و قمر از واحه خارج می شود اخلاص یا ار شما کمی عجله نداشته باشید، تور :اسم تله روزانه است. تاریخ بسیار زیادی داخل اینجا وجود دارد، و ار شما یک بالادار هری پاتر هستید، کالج هایی که در طرفه العين فیلم هاووارتس فیلم برداری شده است نیز اینجا است. تاریخ، تحصیلات و معماری سرد تو این ولايت وجود دارد.
و هنگامی که به آنوقت بروید، مامون شوید که برای من شلنگ می زنید!


هتل کامفورت ایروان

نوشته شده در جمعه 11 اسفند 1396ساعت 19:59 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ