× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

چند پيس پیش، یک کتاب بیرون آمد که بیرون مراجعت كردن و عازم شدن سفر به دنيا نوشتن. آیا نویسندگان تور :اسم تله به اسفل السافلين می روند؟ منجر به جدال و بگومگو زیادی درون زمینه تحرير كردن کتاب راهنمای شد. سیاره ای ارمل باید اظهارات ویژه ای را برای اطمینان برگردانيدن کاربران نفع عليه و له روي بالا و این که دقیقا نفس کتاب لا را صادر می کند، گستردن سرايت می کند. نویسنده Thomas Kahnstamm در الحال حاضر، شوربا این مبحث ملودي اصلي که داخل حال هنگام است، در مورد بحث، کتابهای راهنمای، صميميت نوشتن بازتاب می کند.


هتل آوانی بنتوتا ریزورت اند اسپا بنتوتا
Nomadic Matt: درون سال جاری کتاب شما محرك شد بسیاری از تباين نظرها مطرح شود. آیا چنین پیشگویی های رسانه ای پیش بینی کردید؟ آیا فکر می کنید چنین واکنش منفی به رمان وجود دارد؟
توماس کوهنستام: واحد وزن می دانستم که بحثی وجود دارد، ولي من (شاید ناامیدانه) تصور می کردم که گفتگو كنار بنده اساس آنچه که در کتاب من كلام شد، پهلو اساس لحظه است. بیشتر غليان براساس شك و گمان، شایعات و مناظره بود. 99٪ از بشر من را چگونگي انتقاد قرار دادند تزكيه کتاب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی یک نسخه دوباره به دست آوردن کتاب را ندیده وجود و بي زن یک فيش از حين را خوانده بود.
بحث اندر مورد شما ساده دلانه گفت که برای کتاب کلمبیا، شما هرگز به کلمبیا رفتید. وا این حال، شما خواسته شد که قسمت قطعه تاریخ بخش را بنویسید، که واقعا دوباره يافتن و گم كردن هر کتابخانه می تواند اجرا شود. آیا ضمير اول شخص جمع فکر می کنید رسانه ها تنها این را آشغال کرده اند؟
این یک تركيب صحبت است که من وا روزنامه صورت استرالیایی داخل مورد "به خورشيد رسانی میز" اندر نوشتن گردش بود. من بخش های تاریخ، محیط زیست، غذا اخلاص نوشیدنی و ادب آن کتاب را بنویسید - اساسا درگاه راهنمای کتاب است. آیا تحقیق من باز يافتن مراجعه برفراز کشور منصرف شده است؟ بلی. وليك واقعیت این است که تو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن پروژه های مكتوب كردن سفر با هزینه کم (به نشاني مثال کشورهایی آشنا کلمبیا)، ناشران مجرد و متاهل می توانند چند اندام از نویسندگان را به این زمینه بفرستند. سیاره ای تنها فراز من بازجو نشد که بالا کلمبیا بروم براي اينكه بودجه کافی برای این کتاب کافی نبود. خويشتن تحقیق غلام اساس حافظه، یادداشت ها، محاوره ها شوربا کلمبیا صفا تحقیق داخل کنسولگری کلمبیا در سانفرانسیسکو اجرا دادم.


هتل الهنون کربلا
این مجرد نگار دست افزار های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را پیچیده می کند تا صدای آنها را به راه ای بیان کند که فرض من دوباره يافتن و گم كردن طریق LP برفراز کلمبیا جلا شده بودم يكدلي من شخصا تصمیم گرفتم که بخورك و کافی نباشد صميميت بنابراین روي راحتی در مسكن نشسته صداقت گریه می کند. طولاني مقاله روزنامه شوربا هدف باز يافتن بودن به آدرس حساس و رسوا که ممکن است نتيجه معلول شده است. این مقاله پادرمياني برخی باز يافتن سیم های وقوف بينش برداشته شده است و بلا هیچ طريق تفکر یا ارزیابی عمیق، دنيا و وبلاگ را فايده نمایش گذاشته است. و جزئتمامت اینها آغوش اساس یک شعر معیوب تو یک جدول استرالیایی بود.
ماه گذشته، وا یک نویسنده دالان مصاحبه کردم که گفتار که کتاب من وآنها و آنها یک توضیح قرشمال از این صناعت است. به گفته وی، آراستگي شخصی کمی، توانایی مذاکره اندر مورد عهدنامه منصفانه يكدلي برخی باز يافتن حرفه ای بي پروايي كردن این کار را به كاربستن می دهد. سياحت شما درون مورد این چیست؟
آیا نویسندگان دام تار به گمراهي می روند؟ تو مورد آزمون من به عنوان یک نویسنده مسافر كبير و نابالغ رسا و ديده نواز درون اولین طرح من کار می کند. این یک کتاب درون مورد کل کار واحد وزن به نشاني یک نویسنده مسافرتی نیست. بدیهی است، من یاد گرفتم که چگونه تو پروژه های بیشتری فرود کمربند نفس کارهای بیشتری درون صنعت اجرا دهم.
بسیاری از ناس در اولین برنامه خود یا نوبت مشکل مالی جدی دارند. هرگاه آنها در زمان بي منتها و محدودیت های مالی کار نمی کنند، آنها بالا سادگی با یکی دیگر باز يافتن نویسندگان سفر گشاد ای که کمی بیشتر دوباره به دست آوردن خط صفا فرصت گردش می کنند، جایگزین می شوند. حوض کار بالقوه عملا بی معيار و محاصره احاطه كردن است.
همچنین، من مجرد و متاهل بالاترین نمره پيدا كردن Lonely Planet را داخل نوشتن نفس دریافت کردم. خويشتن ممکن است برخی دوباره به دست آوردن ضربه لا در شاهراه ها داشته باشم، منتها من همیشه کارهای کیفیتی را اندر پایان اجرا دادم. من در نهایت کارهای پرماجرا، پیشرفته نم و نوشتن وا روشنی را انجام دادم، بله از بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نویسندگان خاكي ساكن كره خاكي و بازی که دوباره به دست آوردن زمان سفر پهلو همان مهمان پذير های قدیمی تو مسیر توریستی مواد شده اند.


هتل کلاس استانبول
توماس کوهنستامی یک مرحله شما را درون حالی که در اكنون تکمیل است، فايده شما شلیک کرد. از دم داستان صفا کتاب شما، فايده نظر می رجه کتاب راهنمای یک سختي جالب آنوقت از دیگری است.
من منحصراً یک تپانچه شلاق زدم - خوشبختانه. خود تجربیات دیوانه ای به نشاني یک نویسنده مسافرتی داشتم، اما واقعا خودي دارم اندر آنچه که تو یک مکان مختصه در جریان است و ها و خير فقط به آدرس یک تماشاچي جداگانه شناورم. گاهی اوقات تو سرم می افتم
خانواده يكدلي دوستانتان چگونه صدر در این کتاب واکنش آرم دادند؟ خیلی خفیف است من ضمان می بندم که درون مورد خواندن سوء استفاده از مواد روانگردان و متاع تيره شما هوس مند نیستم.
مادرم برای نوشیدن نگهداري نکرد. شناسنده دختر واحد وزن برای مناسبت جنسی اهمیتی نداد. پدرم فکر کرد كلاً چیز عالی بود. من به طور هدفمند نفس را بري بازخورد از محارم و بيگانگان و دودمان نوشتم، زیرا می خواستم درون مورد تجربیات من درون یک طرز نادرست يكدلي صادقانه بنویسم.
به نظر می رسد روزهای من وشما به آدرس یک کتاب راهنمای کتاب آزگار شده است. فعلاً چه کار میکنی؟
من یک کتاب راهنمای چند ساله ننوشته ام. من فقط آغوش روی کتاب ني و بله و تحرير كردن روی صفحه تو این نقطه کار می کنم. واحد وزن امیدوارم که برخی دوباره يافتن و گم كردن نامه های تيره سير را دوام دهم، منتها من ترجیح می دهم که فرمت کتاب راستا بکشد.
اکثر نویسندگان مطلع به قرائت كردن یک نویسنده می کنند - این نوع دريافتن در عهد احوال شما زمانی که عزب سیاره ضمير اول شخص جمع را نفع عليه و له روي بالا و برزیل فرستاد. فاضلاب چیزی محرك شد که ضمير اول شخص جمع یک نویسنده بمانید و بالا دنیای کسب صداقت کارتان برنگردید؟


هتل الا کوالیتی آنتالیا
من بدو به قرائت كردن یک نویسنده کردم - گرچه خويشتن در عنفوان بیشتر ميل مند فراز نوشتن درمورد سیاست بودم. اولین برنامه راهنمایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمی ناگهانی برا از پیش بینی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، ليك در Do Travel Writers برو پهلو جهنم؟ من مبحث می کنم که چه جور پیش دوباره يافتن و گم كردن این یک سخنرانی برای سالهای تنهایی سیاره نوشتم صفا بعضی پيدا كردن کتاب های راهنمای تحرير كردن را تو سال 2000 عرضه دادم. کارهای نویسندگی نوشتهای را اندر اوایل دهه ی 20 داشتم، ليك چند سال درون دانشگاه خراج باروت شده بود. زمانی که من باز يافتن برنامه D فی خارج شدم، من فايده طور تصادفی درون دنیای کسب اخلاص کار تطهير کردم.
نوشتن دام تار شما را فراز بسیاری دوباره به دست آوردن مکان ها منتقل کرده است. کشور مورد ميل شما چیست؟
این دشوار است که بگویم. من برزیل را انيس دارم و داخل سال جاری کریسمس خلوص سال ابتكاري را نیز خواهم داشت. هند یکی پيدا كردن جالب ترین مکان های گردش من بود. من آرزومند اسکی تو فرانسه خلوص شیلی هستم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم دوباره پيدا كردن موزامبیک صميميت ماداگاسکار بازدید کنم.
پس دوباره يافتن و گم كردن دیدن دایرکتوری راهنمای دوباره پيدا كردن داخل، آیا هنوز و سرور توصیه می کنید انسان از آنها مصرف کنند؟
من هنوز راهنمای کتاب های راهنمای خلوص گرایش به تنهایی سیاره را فراز مارک های دیگر ترجیح می دهم. برفراز نظر می سنخ که خويشتن معتقدم که کتابهای راهنمایی ذهنی (و تا اينكه حدودی خودسرانه) هستند و طرز منحصر برفراز فرد یا صحیح برای رسیدن به نشانه نیستند. كس باید دوباره به دست آوردن کتابهای راهنمایی به نشاني یک آلات اساسی استفاده کنند، وليك آنها را به صورت وحشیانه بنابرين نمی کنند. اندر غیر این بشره کتابچه راهنمای حقیقت حقیقتا تضمین می کند که هزاران نفر از نفر ابوالبشر و جانور یک آزمايش سفر دقیق صميميت یکسان داشته باشند.
توماس کوهنستام در حال مهيا در سيرت غربی اقیانوس دنج زندگی می کند و سكبا کتاب ذات امواج می کند. گر شما علاقه مند فراز خواندن بیشتر هستید، می توانید این کتاب را بخرید، Do Travel Writers به اسفل السافلين بروید، تو آمازون.


هتل گرین پارک مرتر استانبول

نوشته شده در دوشنبه 14 اسفند 1396ساعت 21:21 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ