× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

 هر ثلاث شنبه برای سه ابرص گذشته، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شهرهای متنوع را پيدا كردن سراسر گيتي افق ها برجسته کرده ام. هر مرحله من خالصاً برای طولاني این مکان نه ستایش می کنم. اما من برفراز طور لاينقطع خواسته می شود که آیا من كل جائی را که دیدم، آشنا دارم، زیرا به نظر می رسته که این طرز وجود دارد. خوب خويشتن نیستم
به وجه سازگار کلی، خويشتن سعی می کنم چیز خوبی درون مورد هر عمران ده پیدا کنم، وليك در برخی مکان هایی که خود فقط مالوف ندارم:
هتل رز رزیدنس بیچ آنتالیا

آتلانتا
"دیدگاه مرکز شهر آتلانتا
Hotlanta؟ بیشتر شبیه Craplanta! من پيدا كردن این مکان یک بیتی لذت بردم صداقت این ممکن است حداقل شهر مورد وجد من در گيتي افق ها باشد. این کثیف و بدخو بود، هیچ چیز واقعا جالب و مبرا برهنه چیدمان هستي و عدم و ترافیک بدتر دوباره يافتن و گم كردن بانکوک بود، زیرا هیچ سیستم متروی ندارد. چرا؟ از سرانجام و اينك که توابع های سفید جلد غشا چهره بیش از قدر می ترسند که هرگاه آنها یک سیستم قطار داشته باشند، كسان سیاه بشره از عمارت خارج خواهند شد. به جور جدی. دروغ نیست ساکنان چندگانه پهلو من گفتند. تنها چیز خوب داخل مورد دهكده این وجود که سوزان بود.
میلان
نمایش خیابان های عمران ده میلان
میلان یکی دیگر از دهات بی فایده است. این نیز کثیف و مرموز است، وليكن هیچ فروشگاهی ندارد، سادگي برخی از تاريكي ترین ایتالیایی ها در این جفت ناپل است. حتی بیشتر میلان ها لمحه را شناخت ندارند! آنها منحصراً برای کار هستند. تنها دلیل رفتن صدر در میلان این است که خرید کنید، اندر غیر این بشره شما فقط مهلت خود را تباهي می دهید.
بیرمنگام
کانال ها قدس رستورانهای بیرمنگام انگلستان
همانطور که می دانید امتحان زیادی داخل انگلستان داشتم. این یک کشور عالی است. اما يا وقتي كه من بتوانم یک مکان را بگذرانم، این می تواند بیرمنگام باشد. خارج از مرکز خرید در مرکز شهر، پهلو نظر می جماعت که این توجه از سن 1960 بازسازی نشده است. من همچنین عاطفه حس ناامنی درون خیابان خير را درون اینجا ادراك کردم. شهر فقط یک شرار بسیار وحشتناک پهلو من داد.


هتل بوتیک سیتی پاتایا

پاتایا
معابد پاتایا
این دهات در كرانه ها خلیج خلیج تایلند واقع شده است بي آلايشي این واحه در سراسر آفاق برای روسپیگری شهره است. مردان چاق آسيب ديده از سراسر دنيا در جستجوی کسی هستند که پهلو آنها می گویند که آنها دلچسب هستند، حتی ار فقط پول داشته باشند. پاتایا آمخته دریای بانکوک است يكدلي آلودگی از دهات بندرگاه را مندرس و نو کرده است. در اكنون حاضر، ايشان باید یک قایق را فراز یک جزیره پرجمعیت برای پیدا کردن یک مکان به نرخ اعتبار شنا کنید. این دهكده با تایلندی های محلی دلبر است که برای پارک ها می آیند، قدس پاتایا مساعي تيمارداري کرده است هم تصویر وجود و غير را در چند سال كهن پاک کند. اما حتا زمانی که این بارانداز و نجبا قدیمی چربی را تمیز نکنند، خويشتن هیچوقت مجدداً نجیب می شوم.
بریزبن
در مرکز واحه بریزبن درون شب
خوب، من دوباره يافتن و گم كردن این عمارت متنفر نیستم نقشه دیگران. این دوبیتی عمومتر پيوند به آن است. هیچ چیز واقعا اشتباه وا بریزبن هستي و عدم ندارد (منظورم این است که Southbank بكر است) وليكن من متنبه شدم که آبادي بیش از حد به آمریکا یادآوری می کند. این نیز واقعا هیچ نزاكت و یا چیزهای جالبی درون کنار لوكس فروشي ها وجود نداشت. من درون آینده روي بریزبن برگشتم، ولي آیا واحه را مالوف داشتم؟ نه واقعا.
نه همه شهرهای شنبه، دورويي و درخش و ذهب نیستند، و هر چند اغلب، من ثنايا یک یا كورس دور نفر را انيس دارم من آشنا ندارم. با این حال، کاوشگر داخل من دلبستگي می کند بهترین تو همه رد پیدا کند.


هتل پاتونگ مرلین پوکت

نوشته شده در سه شنبه 15 اسفند 1396ساعت 21:44 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ