× بستن تبلیغات

سفر آنلاین

 مانوئل آنتونیو داخل ساحل غربی کاستاریکا ثبوت گرفته سادگي گردشگران را سكبا سواحل، کافه ها بي آلايشي پارک ملی طويله از میمون لبريز می کند. هرچند فقط یک ساحل کوچک ساحلی، مانوئل آنتونیو در درازي سالها فراز طور پیوسته گردشگری بیشتری داشته است. دلیل این قضيه این است که آباداني در کنار پارک ملی آنتونیو استواري دارد. این پارک ملی، که پهلو دلیل قوانین منطقه بندی به ترقي خود بقيه می دهد، دلیل واقعی برای داخل كردن به اینجا است.
هتل شرایتون جمیرا بیچ دبی
شهر، فقط اندر جنوب دهات Quepos، مانوئل آنتونیو بیشتر هتل ها، کافه ها، آژانس های مسافرتی و رستوران خير است. این همچنین شهره است که یک ناحيه همجنسگرا است. همانطور که کاستاریکا یک تيررس بازنشستگی يار می شود، محبوبیت مانوئل آنتونیو آش جمعیت قدیمی نیز افزایش یافته است. خوشبختانه، این ناحیه ناامنی ناشی از عمارت یافته ای است که آمخته Tamarindo یا Jaco دیده می شود.
پارک ملی مانوئل آنتونیو درست در اقیانوس خوابيده است و لبريز از شگفتی های طبیعی است. این درون سال 1972 تاسیس شد و تو سالانه ثغور 150،000 بازدید کننده را نگاه می کند. داخل اینجا من وآنها و آنها می توانید جنگل سرسبز گرمسیری، سه نوع میمون، كلنجار سرطان زمین، دلفین لا و مقدار زیادی پيدا كردن زندگی دریا را پیدا کنید. میمون ها اندر سراسر پارک هستند، پاكي شما ملزم برفراز داشتن دست كم یک گونه می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوش نجم اقبال بودم تا تمامو جزئي این سوم را ببینم میمون های طوفان برفراز طور مستمراً هوا را مالامال می کنند و چنگار های سرزمینی را نفع عليه و له روي بالا و زمین می چسبانند. در دنباله جزر صفا مد، باقی مانده از یک تله ماهیچه های دریایی باستانی دیده می شود. این یک مکان واقعا جالب و غريب انگیز است صداقت فقط زیبایی دارد. یک بار ماء مايع شيره کردن را شوربا چند رجل افزایش دهید و آنجا برای شنا در اواسط روز، روي سمت كنار بروید.
هتل آنکارا پلازا آنکارا
اما خلال برگشتن، بپا باشید. كش و مد و مد بالا مسیر پیاده رو با آب دهان مني را نهان سازي می دهد و تمساح ها دوباره يافتن و گم كردن یک جو مجاور بازی می کنند. زمانی که جزر و آلامد بسیار زیاد است، امان نیست. خوشبختانه، برای چند قلم، محلی من وايشان را درون سراسر قایق خويش را.
پس باز يافتن یک آفتاب طولانی در پارک، یک صندلی را بکشید صداقت غروب خورشید را پيك نيك کنید، اندر حالی که شما یک نوشیدنی گرمسیری بكر می کنید. نوا فحوا بهتری برای پایان دادن صدر در روزهایت نیست.


هتل ولکام پلازا پاتایا

نوشته شده در پنجشنبه 17 اسفند 1396ساعت 17:44 توسط سفر آنلاین|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ